iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
U folderu iGO pojavio se folder "Debug", sa gomilom nekih logova. Cemu to sluzi, i ako ne sluzi nicemu, kako da se iskljuci stvaranje nepotrebnih fajlova. Ispraznio sam vec jednom taj folder, ali evo opet se namnozilo... Verovatno negde u sys.txt moze negde da se stavi "0" i da se vise ne pojavljuje.... zna li neko, da ne eksperimentisem???
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Da. Ovaj skin ima nekoliko bug-ova. Izmedu ostalog i ovo o cemu sam pisao ovdje -

http://serbianforum.org/threads/igo...kin-branding-lang-voice-ux-poi.477944/page-41 # 401.

Na jednom forumu sam obavjestio kreatora ovih Doupas skinova o tome i obecao je da ce u verziji 8.1 to ispraviti.
Da, ima bug-ova. Strasno mi smeta sto se preklapa daljinar koji pokazuje (brojcano u metrima) daljinu do skretanja i strelica za skretanje (u gornjem levom uglu). Nema sad mogucnosti da posaljem screenshot.
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
pozzz.., odkako ste promenili ovaj host ja nemogu nista da skinem stalno me tera na neke forume da se registrujem ...., digo sam ruke , slabo se snalazim ako moze da se vrati onaj stari hoster ili neki torent bio bi zahvalan . Izvinjavam se ali ja ne mogu nista da skinem hvala :(
 
Učlanjen(a)
11.10.2013
Poruka
110
Kako je moguće da global_cfg iz "iGO Primo (Explay Infinity II) 9.6.7.318746 (Jul 31 2013)" ima 12.2 Mb, a global_cfg iz simple foldera (poslednje što si postavio http://mir.cr/1MUKFDGS) ima 7.73 Mb, kao i global_cfg koji se nalazi u folderu "content_with_locale_maps_for_mapchanger" (isto 7.73-pretpostavljam daje reč o istom global cfg)? Da li je to manjak informacija ili samo drugačije kompresovano ili šta već? Hvala ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
taj od 12.2mb nije original nego modifikovani i baguje

original i najnoviji je u poslednjem simple i mapchanger paketima
 
Učlanjen(a)
31.08.2014
Poruka
1
molim vas za pomoć imam htc one m 7 ne mogu da instaliram igo ,pokušavala sam sa vaših strana ali ništa rezolucija 1080 x 1920 ,ako bi mi neko pomogao mučim se već 15 dana:gl_wacko:
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
molim vas za pomoć imam htc one m 7 ne mogu da instaliram igo ,pokušavala sam sa vaših strana ali ništa rezolucija 1080 x 1920 ,ako bi mi neko pomogao mučim se već 15 dana:gl_wacko:
Resenje problema je u prvom postu.

Cak i ako ne uspes sama, u tom prvom postu imas informaciju kako treba da postupis da bi neko od nas uopste mogao da ti pomogne.

Aj sad nam daj te potrebne info.
 
Natrag
Top