iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
13.08.2012
Poruka
2
pogledaj na 151 stranici

Problem je sto ja imam neku skockanu veryiju na kojoj nema sys.txt pa samim tim nemogu ni da ubacim taj debug.

Postavicu printscrn sa problemom, a i sam program laguje i koci katastrofa...

Da li neko ima proveren i gotov sys.txt za G3?

 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
921
Problem je sto ja imam neku skockanu veryiju na kojoj nema sys.txt pa samim tim nemogu ni da ubacim taj debug.

Postavicu printscrn sa problemom, a i sam program laguje i koci katastrofa...

Da li neko ima proveren i gotov sys.txt za G3?
Prijatelju, imam jednu sugestiju. Izuzetno su ti lepe slike. Predložio bih ti da, u narednim postovima, smanjiš format, da se, brate, sve vidi na jednom ekranu. Da ne skrolujemo. Efektnije bi bilo. Ovako i na monitoru od 19'' je slika prevelika. Nadam se da se ne ljutiš. Zaista mi se sviđa. Posebno su ti lepe ikonice za sigurnosne kamere. Inače, morao sam download da bih lepo video. Mislim da je, u rezoluciji 480x854, bez "PUNA SLIKA", mnogo preglednije...
Pozdrav !
P.S. Nažalost, ja nisam u stanju da ti osnovni problem rešim. Naći će se već neko. Postoje na forumu, zaista, pravi stručnjaci. Ja to nisam :(
 

Prilozi

  • 1_pocetna_slika_sa_selenom_grafikom.jpg
    1_pocetna_slika_sa_selenom_grafikom.jpg
    112,1 KB · Pregleda: 33
  • 2_slika_sa_povremenim_zelenim_slikama.jpg
    2_slika_sa_povremenim_zelenim_slikama.jpg
    229,5 KB · Pregleda: 42
  • 3_slika_u_toku_vozje_kad_se_zacrni_ekran.jpg
    3_slika_u_toku_vozje_kad_se_zacrni_ekran.jpg
    49,3 KB · Pregleda: 36
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.01.2015
Poruka
4
Instalirao sam ovu verziju bez ikakvog problema na LG G2 (Kitkat 4.4) i bez ikakvih izmena u podešavanjima.
Za full HD telefone potrebno je skinuti data.zip 800x480+ (tu se "krije" data.zip 800x480....2560x1600)
Sve ostalo radi više nego dobro sa podrazumevanim dešavanjima.
Imam isti fon sa Cloudy G3 romom, zanima me da li treba i mi da instaliramo onaj SD.fix pošto na ovom fonu ima samo interna.

Imam i jedno banalno pitanje - gde se nalazi iGo primo.apk?
Ja vidim još samo ovaj "Screen Size and Density 1.1.apk", koji ne znam čemu je...?
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
5
Molim vas za pomoć. Na prvoj strani u ovom postu gde su linkovi za download postoji 6 linkova. Najviše me buni da li da skinem samo 1. SIMPLE IGO FOLDER, ili moram i ostalo ? ( imao sam IGO i na ranijim telefonima, znam da rukujem sa mapama i ostalim ). Znači prosto, koji fajl da skinem da bi u mom SONY XPERIA Z (1920 x 1080 ) radila klasična navigacija, bez ikakvih mapchangera i zajebancija.

Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
08.04.2014
Poruka
16
Yes!!!
Konacno pronadjoh gresku...:dance2:
Evo ako ima jos ovako "talentovanih" kao ja, da kazem sta je bilo problem;

Odgovara mi data.zip 800x480..., ali posto se trudim da citam uputstva, procitah u tools-instructions da data fajlove ne treba raspakivati, pa samim tim nisam ni otvorila folder data.zip 800x480... u kome ima jos jedan folder, pa tek u njemu fajl data.zip, koji treba kopirati na tablet, a ne sve to zajedno, kao sto sam ja uradila :oopss:

Al dobro, na greskama se uci :ludd/:

Hvala svima koji su pokusli da mi pomognu, a posebno @marxista I @vlad cepes !
A sada odo da se igram sa svojom navigacijom, pa ako bude problema eto mene opet...
 
Učlanjen(a)
16.01.2015
Poruka
4
da li postoji neko kompletno uputstvo za instalaciju, za nekog ko instalira ovo prvi put?
onaj tutorial sam video i iz njega se ne može ništa povatati...
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
najprostije skineš simple iGO folder i unutra ubaciš odgovarajući data.zip (ne data.7z) zavisno od rezolucije ekrana (320x240,400x240) (480x320) (800x480 i više)
tako upakovani iGO folder kopiraš na internu memoriju.
instaliraš iGO sys changed i to je to ili sys not changed ako se ubacuje sys.txt unapred u iGo folder

onda pročitaš ostala uputstva. i malo koristiš mozak. i malo čitanja

*za početak uvek na internoj memoriji kopirajte iGO folder dok ne proradi , a posle to sve testirajte na externoj naročito obratiti pažnju na kitkat sistemu
 
Učlanjen(a)
16.01.2015
Poruka
4
instalirao sam uspešno iGo pre neke 4 godine, snalazim se sasvim ok što se tiče svega toga, pročitao sam sve što se moglo pročitati u vezi instalacije, ali i dalje ne mogu da se snađem.

vlad, kako da znam šta je "iGO sys changed" koji kažeš da treba da instaliram?
I onda ne znam u kojoj situaciji da instaliram changed ili not changed, tj. kad i zašto da ubacujem sys.txt i šta je to?

Par postova iznad sam postavio još par pitanja:
"Imam isti fon sa Cloudy G3 romom, zanima me da li treba i mi da instaliramo onaj SD.fix pošto na ovom fonu ima samo interna.

Imam i jedno banalno pitanje - gde se nalazi iGo primo.apk?
Ja vidim još samo ovaj "Screen Size and Density 1.1.apk", koji ne znam čemu je...?"


Verujem da je većini ovo sve jednostavno, ali mislim da bi bilo dobro da neko napiše detaljno uputsvo za početnike.
 
Natrag
Top