iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
sys changed i sys not changed --pročitaj predhodni post . preskačeš
ako ne koristiš externu onda sdfix nije bitno
cloudy g3 ako je custom možda i ne treba. ali za svaki slučaj instaliraj taj sdfix 0.7.apk i pa vidi ako budeš ubacio externu karticu ako ne onda nema potrebe sdfix
pod 3BS basarsoft .apk se nalazi .apk
3IS je israel .apk
kako ne znaš šta je screen size density ako si čitao uputstva iz paketa 4. tools instructions
 
Učlanjen(a)
16.01.2015
Poruka
4
Molim te bez omalovažavanja i vređanja. Koristim mozak i ne preskačem postove.
Druga stvar je što ovde nije dobro objašnjeno.

Evo i ovo - "pod 3BS basarsoft .apk se nalazi .apk" - gde da nađem taj 3BS basarsoft?
Dobro, sad sam sve pretražio i našao neke Turkey i Israel .apk-ove, s tim što ne znam koji u kom slučaju da pokrenem i kada treba changed, a kad ne.
Ovaj zip folder Israel je pretpostavljam za onu stariju verziju, tako da ni ne znam šta će to u ovoj temi?
Dakle, u folderu "apk,ux,sys-iGO Primo BS" imam 4 apk fajla:
-iGo Turkey not changed
-iGo Turkey not changed + Contactc
-Contact editor
-iGo changed
Može dalja uputstva?

Odnosno prva stvar - da li u zipovani "simpe Igo" folder treba da ubacim ceo zipovani folder "data.zip 800x480....2560x1600"
 
Učlanjen(a)
23.11.2013
Poruka
34
Welcome,
komary%20domowe%20sposoby.jpg

There is today a modification application that Usov noticed errors and improves functionality
Acc. Author (google translate)
Now you can save the address in the phone address book of the program
on the Nuances of the - if not tyrknete the house and in the field - in the editor will address where to look can not / do not address the full will / ... before pressing the "record is Contacts" in the igo make sure That the point has a full address

DaLiV - good job - THX from All
Translate:
"Postoji danas modifikacija aplikacija koja Usov primetili greške i poboljšava funkcionalnost
Acc . Autor ( google translate )
Sada možete da sačuvate adresu u telefon adresaru programa
o nijansama - ako ne tirknete kuću i na terenu - u editoru će se obratiti gde da traži da ne / ne obrati punu volju / ... pre nego što pritisnete " rekord je Kontakti " u iGO uverite To je poenta ima punu adresu

Daliv - dobar posao - THKS iz svih"..


link:
Kod:
iGO_Turkey_9.6.29.468978_sys_not_changed + ContactsRW.apk
[url]http://www75.zippyshare.com/v/kyMTS4WS/file.html[/url]

Happy Testing wojpen
:M5Sse:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Molim te bez omalovažavanja i vređanja. Koristim mozak i ne preskačem postove.
Druga stvar je što ovde nije dobro objašnjeno...

...Odnosno prva stvar - da li u zipovani "simpe Igo" folder treba da ubacim ceo zipovani folder "data.zip 800x480....2560x1600"

Uzvracam ti istom molbom - ne omalovazavaj i ne vredjaj inteligenciju svih nas kojima su data objasnjenja sasvim razumljiva i dobra. Nemoj samo pisati da ne preskaces postove i da koristis mozak vec to stvarno i uradi.

Da bas tako, jer da citas postove nikad ne bi postavio sasvim IZLISNA PITANJA o tome koju .apk koristiti, da li izraelsku ili tursku ...ili pitanje iz poslednje recenice gornjeg citata tvog nekorektnog posta. Covece, ako si vec procitao da je struktura iGO foldera takva da podrazumeva data.zip FAJL u sebi, kako mozes postaviti pitanje da li da stavis ceo zipovani FOLDER "data.zip 800x480....2560x1600" ???

Spusti gard, ti si ovde dosao da nesto naucis od drugih a ne da delis lekcije! Citaj a samo ako naidjes na problem koji nije vec objasnjen na forumu, UZ DOBAR OPIS neobradjenog problema postavi pitanje.
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
8
Ako može mala pomoć u vezi ove navigacije bio bi zahvalan stvarno...od jutros pokušavam rešiti ali ne ide...

shot_2015-01-19_17-35-02.png
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
#pajun2
stavi samo osnovno, bez skin-a. branding-a i ux-a. Verovatno ti nije odgovarajuci data.zip
Napisi koji android imas, koji telefon, rezoluciju ekrana......da li si vec imao u telefonu iGO, vazna je i pravilna deinstalacija.
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
8
pokušao sam i bez skina i svakakve kombinacije.
data.zip sam skinuo ovaj za 1280*720
telefon je thl t6 pro android 4.4.2 rezolucija 1280*720 i nije bio iGo na njemu.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Minimalni sadržaj za pokretanje iGO navigacije

interna ili eksterna memorija/iGO/


ashampoosnap2015011920h3.jpg

iGO/content/

ashampoosnap2015011920h3.jpg


global_cfg/global_cfg.zip
lang/lang_Serbian.zip
map/Basemap.fbl
voice/Voice_Srb.zip


iGO sys changed .apk (ako nema sys.txt u iGO folderu)
iGO sys not changed.apk ( ako već imate neki sys.txt ubačen u iGO folder koji vam odgovara)


 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
8
opet ništa.ostavio sam tačno sve fodere i datoteke ovako kako si napisao bez sys.txt. instalacija je napravila novi sys.txt ali opet ista poruka kad pokrenem.sve je na internoj memoriji nije na kartici.
 
Natrag
Top