iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Cela ova arhiva sa novim postovima treba da se cita svakodnevno da bi nakon nekoliko meseci moglo da se "ukapira" o cemu se radi. Nije bas prosto ni objasniti. Npr.: Sys.txt prilagodi svom tel. - On nema pojma sta to znaci, sta da edituje i odakle da prepise ! Zato, mislim, da treba imati malo strpljenja sa novim korisnicima, pogotovo ako su koristili (ili imali ) Windows Navigaciju, koja je visestruko jednostavnija. Mozda treba neko da napise koje podatke (korisnik ) treba napisati da bi pomoc bila efikasna (marka i tip telefona, koji sistem (npr.:android 4.2.2) , rezolucija 800x480, itd. )
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
naravno da treba sve podatke napisati i opisati šta je urađeno, tako će i odgovor biti jasniji.
od sada ko ne bude napisao osnovne podatke o modelu telefona, rezoluciji ekrana, operativni sistem, gde je kopirao iGO folder na internu ili eksternu i opis šta je urađeno i kako je upakovan iGO folder nećemo uzimati u obzir za bilo kakvu pomoć!

postavljanje pitanja sa ovakvim i sličnim citatima:
"User interface resolution ( 1080 x 1776 ) is not supported or compatibile skin can not be found. Exiting application."

a bez davanja osnovnih informacija i opisa radnji takvi postovi biće obrisani!
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Cela ova arhiva sa novim postovima treba da se cita svakodnevno da bi nakon nekoliko meseci moglo da se "ukapira" o cemu se radi. Nije bas prosto ni objasniti. Npr.: Sys.txt prilagodi svom tel. - On nema pojma sta to znaci, sta da edituje i odakle da prepise ! Zato, mislim, da treba imati malo strpljenja sa novim korisnicima, pogotovo ako su koristili (ili imali ) Windows Navigaciju, koja je visestruko jednostavnija. Mozda treba neko da napise koje podatke (korisnik ) treba napisati da bi pomoc bila efikasna (marka i tip telefona, koji sistem (npr.:android 4.2.2) , rezolucija 800x480, itd. )
Ok, ali npr. prilagodjavanje rezolucije u sys.txt objasnjena je na gotovo svakoj drugoj stranici, vladcepesh je poderao jagodice prstiju pisuci svakome pojedinacno o tome. Shvatite ljudi da forum nije samo zbog vas, i cim postavite pitanje neko ima obavezu da odgovori. Morate biti strpljivi, citati polako...za 95% problema sa iGO instalacijom garantujem da vec postoji odgovor na ovim stranicama. Kad vec postoji problem, slazem se da vec u prvom obracanju treba biti detaljan u opisu problema, kao i podacima o telefonu, rezoluciji i broju androida, itd....
 
Učlanjen(a)
25.11.2013
Poruka
6
Pozdrav ,
ima li neko link za skin GjAk_v2.2_Yuzanin_Black2. Sa vec postojecih (datih) linkova nisam uspeo download.
Hvala u napred.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
tablet 1920x1200

[android]
show_status_bar=1
fullscreen=1
tablet=1
has_physical_home_button=1
create_sdcard_dir=0
upside_down_bug=1
navigation_audio_stream = 4

[rawdisplay]
highres=1
driver="gdi"
force_renderer="RENDER_MOYA"
;screen_xy="auto"
screen_x=1920
screen_y=1120
screen_x2=1200
screen_y2=1840

[interface]
vga=1
skin="ui_android"
 
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
60
Imam sony z1 compact Android varzija 4.4.4 broj verzije 14.A.0.157. Sa prve strane sam poskidao sve ali nikako ne mogu da instaliram navigaciju.Izbacuje mi stalno ,,Missing or incomplete folder: /data/data/ com.navngo.igo.javaclient/content/lang,, .Jel moze neko da mi postavi negde vec upakovanu u Folder ako ima ili da mi kaze iz kojih foldera sta da povadim sto sam poskidao sa prve strane.Nije mi prvi put da ubacujemm navigaciju u telefone ali za ovaj bas ne mogu da se snadjem.Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
To je pretpostavljam KitKat verzija. Koliko sam pratio forum, moras sve prebaciti i instalirati na internu memoriju. Malo jos potrazi ovde kako se instalira na KitKat, dosta je bilo reci o tome.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2011
Poruka
24
da li kod tebe postoji problem nedostatka okolnih linija rute
druga slika

kaže jedan da nema plave i crne linije kad je uključeno
[2d]
use_flat3d=1

kad je
use_flat3d=0
onda mu je u redu ali onda ima te vertikalne linije


cbad316a76e76851668ea328cbb01a62.jpg


slik.jpg
Soorry @vladcepesh bio sam prezauzet evo svratio da vidim novosti, ne nepostoji nikakav problem okolnih linija rute evo skrina koji je isti i kad se zum out uradi
ali ajde testiraću još u toku vožnje pa ću javiti
slik.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top