iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
5
Molim za savet, imam SONY XPERIA Z, rezolucija 1920 x 1080:

1. U čemu je razlika IZRAEL-GOOGLE PLAY i BARASOFT ?
2. Šta znači sufiks BARASOFT ? Da li je to neki programer koji je krekovao program ?
3. Za moju rezoluciju ekrana, koja je najbolja verzija ( ili podverzija ) ? Da li može najnovija verzija IGO PRIMO 2.4 BARASOFT?
4. Želeo bi fabrički "skin", kao što izgleda kada se kupi original, znači bez promena, na šta da obratim pažnju da bi imao fabriču verziju programa?

Srdačan Pozdrav !
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
1. već rečeno do sad , biraš uvek najnoviju verziju
2. nebitno skroz (kao brand )
3. uvek nova verzija
4. za fabrički skin ne moraš ništa da radiš on već postoji u data.zip
za dodatne skinove koristi se folder iGO/content/skin
 
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
3
Instalirao sam ovu verziju bez ikakvog problema na LG G2 (Kitkat 4.4) i bez ikakvih izmena u podešavanjima.
Za full HD telefone potrebno je skinuti data.zip 800x480+ (tu se "krije" data.zip 800x480....2560x1600)
Sve ostalo radi više nego dobro sa podrazumevanim dešavanjima.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2011
Poruka
14
Pokusao sam ali nisam nasao mape za zemlje evrope,inace zahvaljujuci Vladu vec duze vreme koristim IGO i prezadovoljan sam,al bih trebao da malko putujem do Svedske i ne nadjoh mape za nekih desetak evropskih zemalja.
 
Učlanjen(a)
13.08.2012
Poruka
2
Pozdrav svima,
Ubacio sam verziju za LG G3 vec gotovu, i navigacija radi, medjutim jako je usporeno, laguje i pojavljuju mi se zelene linije na grafici mape, da li neko zna u cemu je problem i da li je imao slicna iskustva sa tim?
Napomena: iGO folder je na internoj memoriji jer nije hteo da ga pokrene na extSD, G3 je udate-ovan na Lolipop 5.0 verziju androida.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Pozdrav svima,
Ubacio sam verziju za LG G3 vec gotovu, i navigacija radi, medjutim jako je usporeno, laguje i pojavljuju mi se zelene linije na grafici mape, da li neko zna u cemu je problem i da li je imao slicna iskustva sa tim?
Napomena: iGO folder je na internoj memoriji jer nije hteo da ga pokrene na extSD, G3 je udate-ovan na Lolipop 5.0 verziju androida.
pogledaj na 151 stranici
 
Natrag
Top