iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
01.08.2013
Poruka
9
@vladcepesh

Do sada sam na tri telefona (moj, zena, brat) koristio iGO Primo (Explay Infinity II) 9.6.7.318746 (Jul 31 2013).
Da li da ostanem na ovoj verziji i da ubacujem samo nove mape ili da predjem na novu - KOJU verziju IGO navigacije. Koristim Mapchanger.
Koju rezoluciju koristis? Meni je super radio, ali mi je telefon zavrsio na servisu i sad ne mogu da nadjem... Ako koristis 800x480, jel bi mogao da mi upload folder? Hvala unaper
 
Učlanjen(a)
01.08.2013
Poruka
9
Instalirao sam sve je uredu osim jedne stvari... Kad stavim da mi jezik programa bude Serbian Latin tastatura za pretragu je na nekom nzm kom jeziku. Hvala unapred
Screenshot_2014_07_07_05_55_26.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.08.2013
Poruka
9
Screenshot_2014_07_07_05_55_26.png
ovo sam slucajno poslao jer u prvom postu nije htela da mi se ubaci slika... molim da admin ovo obirse, jer ja ne znam kako.
 
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruka
5
ima li odgovora za mene??i.da.kao sto napisah,dok sam kuckao prethodni post skinuo sam jos jednu verziju.pored mene je je jos 500 njih skidalo,I u onim komentarima ispod pisu ljudi-'tnx,great upload,it works,itd,itd'..a kod mene,naravno,global_cfg not found.o cemu se radi,pobogu??naravno,posle svega vratio taj prvobitni explay infinity,i naravno,radi iz prve..iskreno molim za bilo kakvu pomoc,jer cu na kraju polupati I kompjuter I telefon..:((
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
1
Hvala Puno, samo sam pratio uputstvo sa prve strane prekopirao sve sto je trebalo i radi bez problema na galaxy tab 10.1, e sad treba mi mapa Italije, ne bih nesto da zajebem ubacivanjem mapa sa torenta i drugih sajtova, imate li samo mapu Italije koja odgovara ovoj konfiguraciji iz prvog posta, ili celu Evropu, gde naci i kako ubaciti ?
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Da li mi moze neko reci u cemu je problem kod mene. Sve sam lepo uradio kao sto je navedeno u postu,i kad pokrenem navigaciju dobijam ovo obavestenje:

global cfg not found
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruka
5
Da li mi moze neko reci u cemu je problem kod mene. Sve sam lepo uradio kao sto je navedeno u postu,i kad pokrenem navigaciju dobijam ovo obavestenje:

global cfg not found

evo da I ja budem od koristi.obzirom da sam ja isto pitanje postavljao na 200 sajtova I foruma,I niko mi nikada nije odgovorio,uspeo sam da resim problem ovako-deinstalirao sa kompa WinRAR koji sam imao.takodje,obrisao I 7zip.skinuo sa torenta WinRAR ali verziju 3.8. Dakle,nista jace I novije od 4.(sada je aktuelna neka 5.10.).prosto,promenio taj program,skinuo novi igo,I na moje ogromno iznenadjenje proradio iz prve.znaci,samo ga raspakuj nekom starom verzijom WinRAR.kod mene je uspelo.ajd,sa srecom!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
pa nisi. ili nemaš global_cfg.zip u iGO/content/global_cfg ili program ne zna gde je iGO folder
 
Natrag
Top