iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
29.08.2013
Poruka
2
Pomoć, vec 2 dana intezivno citam i trazim mape za Sloveniju i Hrvatsku (koje rade), putujem za 6 dana pa bih volela da sve imam... Igo Primo 9.6.7 na tabletu Asus Memo Pad... Vec sam skidala neke mape sa foruma i sve lepo prikazuje i kad kliknem na "kreni" samo mi izadje iz navigacije na pocetni ekran.....Hvala punoooo!
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Pomoć, vec 2 dana intezivno citam i trazim mape za Sloveniju i Hrvatsku (koje rade), putujem za 6 dana pa bih volela da sve imam... Igo Primo 9.6.7 na tabletu Asus Memo Pad... Vec sam skidala neke mape sa foruma i sve lepo prikazuje i kad kliknem na "kreni" samo mi izadje iz navigacije na pocetni ekran.....Hvala punoooo!
Sve mi se cini da mape nisu problem, vec nesto drugo.....???
 
Učlanjen(a)
29.08.2013
Poruka
2
Resila sam problem, samo malo vise strpljenja... ili fizikalije ;) sve sam resila... korak po korak.
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2011
Poruka
10
Ovo je pravi odgovor! Imao sam na laptopu ceo folder iGO, vratio odatle SAVE (stari) folder i proradilo je.
 
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
ttreba ostaviti samo skinove koji dobro rade ...,? a jel zna neko koji su to skinovi da ne lutam , imam ih preko 200 uhh
 
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
63
Instalirao sam iGO primo 9.6.22.317625 sa mapama navteq ali problem je prijem gps signala. Kada ukljucim WiFi pronadje gde se nalazim ali nikako nece sa gps-om. Ima li neki fix. Koristim Samsung Note3 1920x1080 rezolucija je ok sve ok funkcionise ubacio sam i srpski jezik i voice srpski ali jedini problem je detekcija gps-a
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
Instalirao sam iGO primo 9.6.22.317625 sa mapama navteq ali problem je prijem gps signala. Kada ukljucim WiFi pronadje gde se nalazim ali nikako nece sa gps-om. Ima li neki fix. Koristim Samsung Note3 1920x1080 rezolucija je ok sve ok funkcionise ubacio sam i srpski jezik i voice srpski ali jedini problem je detekcija gps-a

Pogledaj ovdje u #538 -
http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-israel-google-play.409913/page-54#post-1412162
i dalje...
 
Učlanjen(a)
06.07.2014
Poruka
5
pozdrav svima!!imao sam galaxy mini 2 I na njemu iGO My Way,radio perfektno.zamenio tel,sada imam galaxy trend plus.i,vec 15ak dana pokusavam da instaliram neku noviju verziju,ali jedino sto sam uspeo I sto radi je ono sto je onaj klinac postavio na yutubu.explay infinity,1.1.svaki dan po ceo dan skidam aplikacije,razne verzije,ali se vecinom pojavljuj egreska 'global_cfg not found'.sve sam probao,menjao sys,menjao apk,I vise stvarno ne znam sta da radim.evo,dok ovo kuckam,skidam jos neku verziju,ali znam unapred da nece da proradi.dve stvari mi se najvise javljaju-javaclient,I taj,cuveni,global_cfg..ima li neko odgovor gde gresim?jer,nemoguce je da isto instaliram taj explay (koji uvek radi),a bilo sta drugo da skinem nece.naravno,pocetnicke greske zaboravite.prvo deinstaliram sve staro,napravim root ka sd card,ima donju crticu izmedju global I cfg,itd,itd..sve ono sto se moze pronaci na netu vezano za taj problem sam vec procitao,isprobao.I N E C E !!a taj explay infinity uvek vratim,I radi iz prve.gde gresim???
 
Natrag
Top