iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
353
Pre par dana sam drugaru prekopirao moju navigaciju i instalirao mu,on je posle toga isao u Bg i kaze da mu je malo pokazivala i onda je izgubila gps signal(kao i kod @Consi, nebojsa20).Ja sa ovom mojom nisam jos nigde isao pa ne znam da li bi i kod mene isto izgubila signal(neke ranije verzije koje sam koristio su radile kako treba ali ovu sam sada skoro instalirao pa jos nisam bio u prilici da je isprobam)ono sto vidim u predhodnom postu za sys.txt sam sada pogledao kod mene i ja uopste nemam:set_messages=0 i accuracy_workaround=0, kod mene je ovako:
[gps]
location_net=1
location_gps=1
background_navigation=1

da li bih trebalo to da dodam kod mene i posle i kod drugara?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
StudioKUMA .nomedia Manager 2.2
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.studiokuma.nomedia
treba u svakom folderu gde imate neke zvuke , slike i video zapise da vam bude fajl .nomedia da ne skenira audio-video player i pregledač slika

slike, muziku i video razvrstajte po folderima.

pošto slike idu u dcim nema potrebe da preko ovog programa lepite .nomedia
kao ni u video folder
i music folder gde su vam pesme za slušanje

ali u folder ringtones, i svim ostalima gde ima neki sadržaj sa slikama, zvucima, i video zapisima ubacite preko programa .nomedia

tako ćete imati čistu situaciju kada u audiopleyeru bude scenirano samo music folder
a u video playeru samo video folder
u pregledaču slika samo dcim folder i to je to
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
624
Zakljucio sam tako jer imam legalan Kaspersky Internet Security i blokira sve ove linkove jer sadrze trojance.
obično kad se skida sa ovakvih sajtova trebaš malo pogledati kako i šta skidaš
ja obično maknem kvačicu,idem da skida kao direkt link
ako vidiš da ga skida kao win rar arhiv onda je O.K
ako stoji exe na kraju biježi od toga
nemoj se uopšte brinuti oko toga,jer kad bih gledao šta sve antivirus prepoznaje kao viruse ne bi ništa ni imao skinuto;)
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Vladcepesh, hvala za ovu app za skrivanje slika i zvukova. Fantatsicno radi, prezadovoljan sam.

Sto se tice menjanja slike u navigaciji, to nisam uspeo, ali cu se potruditi da uspem pa javljam ako uspem
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Sada sam nesto razmisljao pa rekoh da podelim sa vama. Ja sam sinoc otpakivao data.zip i branding.zip pa sam ubacio izmenjene slike i onda ga winrar-om zip-ovao sa normal stepenom kompresije. Da li je u tome mozda problem sto iGO nije hteo da se pokrene kada sam zamenio pravi data.zip i branding.zip sa onim koje sam ja editovao? Nesto mi je u secanju da sam ovde prpcitao da neke stvari moraju da se rade preko totalcomandera
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
131
Sada sam nesto razmisljao pa rekoh da podelim sa vama. Ja sam sinoc otpakivao data.zip i branding.zip pa sam ubacio izmenjene slike i onda ga winrar-om zip-ovao sa normal stepenom kompresije. Da li je u tome mozda problem sto iGO nije hteo da se pokrene kada sam zamenio pravi data.zip i branding.zip sa onim koje sam ja editovao? Nesto mi je u secanju da sam ovde prpcitao da neke stvari moraju da se rade preko totalcomandera
Ja sve radim sa Total Commanderm i nikad nisam imao problema kad sam ubacivao slike i druge sttvari......
 
Natrag
Top