iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
60
Mislio sam samo link za DOWNLOAD, kako ne bih skidao sve zivo i onda birao sta je gde i kako...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala druze. Znaci samo otvorim zip arhivu totalcomanderom i zamenim slike. Reci mi samo jos to kojim programom pravis slike u potrebnoj rezoluciji da budu?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Hvala na informaciji rijesio sam jedan veliki problem.....meni se ovaj najbolje pokazao jer radi na svim android telefonima.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mrck.nomedia
u turskim verzijama igo primo kad ih skineš sa foruma bi ja obično nalazio te fajlove
ubaciš ih npr.u ui_android/audio,gfxtc itd

to bih ja obično sam pravio preko notepada
otvoriš notepad
klik na file
save us
pod:file name upiši .nomedia
pod save as type ide:all files
pod encoding ide:ansi
na kraju klikni save
taj fajl znači treba da je prazan tj.ništa ne piši u notepadu
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala puno. Sada sam na slavi kod gazda pa kada se vratim kuci pokusacu da odradim sa tim programom smanjenje slike i da je preko totalcomandera ubacim u data.zip

Posto je moj tel rezolucije 720x1280, da li da slika bude te rezolucije ili treba da se smanji zbog statusbara?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Hvala puno. Sada sam na slavi kod gazda pa kada se vratim kuci pokusacu da odradim sa tim programom smanjenje slike i da je preko totalcomandera ubacim u data.zip

Posto je moj tel rezolucije 720x1280, da li da slika bude te rezolucije ili treba da se smanji zbog statusbara?

ako pakuješ za sebe onda smanji koliko je rezolucija kad odbiješ status bar

ako bude pravilo problem onda 1280x720 ili u 1280x800
 
Natrag
Top