iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ovaj folder koji sma kopirao je iGO folder koji mi je pre radio i koji sam cuvao na kompu za svaki slucaj da se ne bih ponovo zezao da pakujjem iGO folder u slucaju da nesto ne bude ok sa ovim na telefonu. Znaci nisam tu nista menjao. ZAto mi je i cudno ovo sto se desava. Isti ovaj fodler sam kopirao na Samsung S4 i super radi
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ne mogu da verujem, ni jedna verzija iGo-a mi ne radi :( Nije mi janso u cemu je problem. Cak ni igo 31jun 2013 mi ne radi, a to radi na svakom tel na kom sam instaliroa bez problema. Meni je ocigledno nesto blokiralo iGO, ali sta i kkao nije mi jasno. Na slici se lepo vidi da je pristup blokiran (Permision denied)
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
B
Ne mogu da verujem, ni jedna verzija iGo-a mi ne radi :( Nije mi janso u cemu je problem. Cak ni igo 31jun 2013 mi ne radi, a to radi na svakom tel na kom sam instaliroa bez problema. Meni je ocigledno nesto blokiralo iGO, ali sta i kkao nije mi jasno. Na slici se lepo vidi da je pristup blokiran (Permision denied)
Brisi zipovane dodatke iz ux foldera izbrisi skinove i save folder pa probaj.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pokusao sam to da uradim, ali nije pomoglo i ista greska se pojavljuje. Nikad mi se nesto ovako nije desilo. Sto se telefona tice sve ok radi, tj. ni jedna aplikacija mi ne prijavljuje ovakve greske
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
reset telefona na fabrički i format svih memorija. update telefona firmware.poslednja solucija.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Probacu da izbegnem to tako sto cu da odradim titanium backup svih aplikacija i da onda cu da odradim wipe data, cache i da onda probam. Ako to ne upali preflashovacu ponovo rom koji koristim. Nadam se da ce to da upali jer me mrzi da sve formatiram jer imam mnogo podataka na kartici od 32gb
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
možda u tome leži zec napunio si 32 gb ako imaš internu sa dosta prostora 4gb ,8gb, 16gb,32gb onda bolje nek ti bude igo na internoj a da ti sve ostalo što može bude na eksternoj kartici muzika, slike, filmovi.
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
21
Ljudi pozdrav

Drugu mi treba iGo za rezoluciju 720x1280. Ovu koju ja koristim sam mu dao, ali mu prilikom pokretanja izbacuje neku grešku vezano za rezoluciju. Kod mene radi ok, ali je kod mene full HD rezolucija. Ne znam kakva je sad nauka oko ovih rezolucija?
Unaprijed hvala
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
21
Ja sam njemu instalirao slijedeći file koji kod mene radi bez greške:

igo primo 2.4.9.6.29.379219, nemam to apk.sys_changed
 
Natrag
Top