iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@toda81 koliko znam postoji NextGen nova verzija ali radi samo na mapama Mađarske, Rusije i Indonezija. Govorimo o crk verziji.

http://www.nng.com/igo-primo-nextgen

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
 
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
11
Ponovo ja sa pitanjem

instaliro, radi, stavio samo neke mape i speedcam sa poplaza.

tokom voznje se pojave simboli kamera, ali bez zvucnog obavestenja (DING DING DING), tako da neka moze i promaci.
U podesavanjima je stiklirano zvucno i vizuelno obavestenje kada se priblizavam kamerama.

Na starijoj verziji iGO primo je to radilo

U cemu je problem?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@LeoAndropov, znaci ipak nije moguce sve mape skinuti direktno iz iGO-a vec samo neke. Meni nije uopste tesko da poseb o skidam sve mape i da ih posle samo kopiram
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
@toda81 koliko čitam na drugi forumima NEĆE da radi sa dugim mapama. Valjda još uvijek rade na crk verziji. To je ono što sam ja uspio da pročitam. Koliko vidim po slikama izgleda lijepo, ne nešto revolucionarno ali dosta ljepše nego trenutna verzija. Mislim da nećemo čekati dugo na verziju na kojoj će da rade sve mape.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Jel moze mala pomoc? Instalirao sam hiljadu puta, medjutim ovaj put iz nekog meni nepoznatog razloga nece. Prenesem ceo igo folder u telefon, pa iz telefona pokrenem aplikacuju. On tu kao instalira, medjutim pri pokretanju kaze sledece. Missing or incomplete folder data/dataPogledajte prilog 77415
Moj telefon je xperia l
Ne smes imati dva iGO foldera na uredjaju (osim kad umes sve to da podesis). Obrisi onaj sa sdcard npr. ...naravno uz prethodnu deinstalaciju po uputstvu.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
Ne radi link s prve stranice.trebam data zip za s4 min (960x540) ili neki 480x840+..Sad sam isnatlirao ali pocetni ekran stoji i ne mrda...Mob je s4mini..Resetovao sam na fabričke i opet....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
Hvala.-A zašto mi stoji na homescreenu ? i ne nudi nikaki setup? Da ga picnem na SD ili unternu ?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ekstraktuješ sa 7zip i sklapaš

mada ima već ovde neke upakovane koje provejavaju od članova
 
Natrag
Top