iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
11.12.2013
Poruka
36
Link provereno radi. Kada kliknem na njega vodi do iGO linka za download. Slikaj i okaci screenshot da vidim sta pise kada kliknes na link.

Evo jos jednom link za ovaj univerzalni igo sto sam ja spakovao sa doupas skinom

http://www.mediafire.com/download/a9t9qnno96rus05
Sve rezolucije imam okacene na google disku i sve rade. Sve skockano, ali evo i mediafire link za ovu univerzalnu verziju koja radi na svim rezolucijama. Probao sam da skinem i otpakujem rar fajl i sada sve funkcionise kako treba. Probajte pa javite kako vam se cini. Naravno, sve dodatke tipa reljefa, speed kamera sam ubacio. Ovo je verzija sa mapama sva tri proizvodjaca koje se menjaju preko themechangera koji se takodje instalira i nalazi se u iGO folderu. Težina je nesto preko 2kg ;) gb

http://www.mediafire.com/download/a...sa+SKINOM-+9.6.29.483387+-+31.januar+2015.rar
Danas preuzeo instalirao i sve ok.Telefon htc desire 526g,jedino mi tc često puca tj prestaje sa radom.Nekad odmah nekad po ulasku u igo,on osveži lokaciju vreme sve i onda prestane sa radom,isto je tesko zatvoriti tc na exit zamrzne se pa mora vise puta da se pokusa.Interesuje me kad udjem preko igo ikone direktno znaci ne preko tc koje se mape ucitaju,one koje su ostale na tc ili igo default?Ostalo radi bez problema i odlicno.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
TC na zalost svima nama pravi problem zbog servera, ali mi je bitno da ipak ucita vremensku prognozu. Kada udjes direktno u iGO pokrece mapu koja je poslednja pokrenuta kqda si pokrenuo igo koristeci TC. Ja sam uhvatio donar sistem, pokrenem tc i brzo stikliram mapu koju hocu igo da pokrene i samo kliknem go i bitno je da mi se igo pokrene sa mapom koju ja zelim. Posle pukne tc i samo kliknem ok i sve radi super. Ako na toj mapi ne nadjem adresu koju zelim onda opet pokrenem tc i stikliram drugu mapu i kliknem na go i vidim da li na njoj ima te adrese. Samo je bitno da se sa tc radi brzo da bi pokrenuo igo sa zeljenom mapom
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala na info imenjace. Skinucu ga u toku dana i uraditi novi upload za univerzalni iGO sa TC-om
 
Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Moze biti nesto do iGO ali treba pogledat sys.txt i vidjet max memory mislim da je po defaultu 256MB. Ja sam svoj digao na 1 GB.
 
Natrag
Top