iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
16.07.2015
Poruka
197
Ja evo koristim.vec.mjesec dana i vise ovu verziju i to.mi se ne desava. Fakat ne znam sta je problem evo i drugi su probali. Probaj clean cache unistall delete folder i ponovo install. Vjerujem da je problem negdje u tvom OS jer fakat prvi put cujem. Probaj reinstall ako nista imas todovu verziju tamo par stranica prije moje objave. Probaj.
 
Učlanjen(a)
24.01.2011
Poruka
7
Promenio sam skin pa sam ponovo okacio ceo folder iGO sa themechanger-om i doupas skin-om pa ko zeli moze da proba. Provereno radi na svim rezolucijama od 480x800 pa na vise.Ubacio sam mape sva tri proizvodjaca za sve okolne zemlje pa je zato rar fajl tezak nesto preko 2gb ;)


iGO ISRAEL - sa SKINOM- 9.6.29.483387 - 31.januar 2015




http://www.mediafire.com/download/mrohv74uwg5xa8c


U rar fajlu sam napisao i uputstvo za instaliranje, ali to vec skoro svako sigurno zna

Druze jel se moze ikako maknuti ovaj skin...obrisao sam folder skin,branding,TC V6.0 Build_2...,TC_Widget V1.6 Build_13,i sve zivo sto mi je licilo na skin...ostalo ono osnovno bez cega nemoze da radi...dva sata nemogu da nadjem da bude onaj osnovni skin.... :)
 
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
22
Toda81.
Drugar, šta da uradim da bih umesto automobila imao onaj leteći trougao kao oznaku za vozilo.
 
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
Toda81.
Drugar, šta da uradim da bih umesto automobila imao onaj leteći trougao kao oznaku za vozilo.

Ako imas instaliranu verziju koju je postavio Toda81, kad pokrenes navigaciju na osnovnom ekranu navigacije izaberes - otvoris polje "Vise", onda polje "Podesavanja", trazis polje "Podesavanje karte" otvoris njega, trazis "3d galerija vozila" otvoris i biras vrstu vozila koju zelis.
 
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
22
Sve sam to već probao, ali kod mene u "podešavanju karata" nema uopšte 3D galerije vozila?
 
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
921
Toda81.
Drugar, šta da uradim da bih umesto automobila imao onaj leteći trougao kao oznaku za vozilo.
@zika56 postavke pa opcije mape ilu podesavanje na eng kod mene je Map settings i imas 3d galerija vozila tu biras
@zika56, evo dole slike. Nadam se da nije potrebno objašnjavati rečima. Naravno, ako tražiš tu "strelicu". Možda je i tebi promaklo da se "Подешавање карте" ne završava sa 4 stavke...Skroluj na dole, dok ne dođe "3Д галерија возила". Meni je svojevremeno to objasnio drugar @nenadsenn
@LeoAndropov
, ako je instalacija na osnovu materijala koji je postavio @toda81, nije "Settings on the Map" već се ide na "Подешавање карте"...Ako sam dobro razumeo koji "automobil" @zika56 želi da "vozi" po ekranu.

Baš onako kako je @djn.djordjevic objasnio. Ja sam samo "ilustrovao" njegovo objašnjenje :)

245c46o.jpg
 
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
22
@zika56, evo dole slike. Nadam se da nije potrebno objašnjavati rečima. Naravno, ako tražiš tu "strelicu". Možda je i tebi promaklo da se "Подешавање карте" ne završava sa 4 stavke...Skroluj na dole, dok ne dođe "3Д галерија возила". Meni je svojevremeno to objasnio drugar @nenadsenn
@LeoAndropov
, ako je instalacija na osnovu materijala koji je postavio @toda81, nije "Settings on the Map" već се ide na "Подешавање карте"...Ako sam dobro razumeo koji "automobil" @zika56 želi da "vozi" po ekranu.

Baš onako kako je @djn.djordjevic objasnio. Ja sam samo "ilustrovao" njegovo objašnjenje :)

245c46o.jpg
Pogodak!
Nisam skrolovao u meniju podešavanje mapa i nisam video opciju za Izbor vozila.
Zahvaljujem!
 
Natrag
Top