iGO Primo Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.024
@radja71
Vidi sta si podesio u
Podesavanja - Zvuk i upozorenja - Alarm za znake upozorenja - Upozorenja opsteg tipa i Saobracaj i znaci za prelaz .
Ovdje imas mogucnost podesavanja zvucno i vizuelno i na kojoj udaljenosti.
Moguce da se tu krije "caka".
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Nenade, obadvoje je podešeno isto, Zvučno i vizuelno 100 metara.
Ne znam što bi to bilo vezano sa ovim, mada svašta je moguće.
Mislim da tu nisam nikad ja podešavao, već da je ,,fabrički" tako bilo.
 
Učlanjen(a)
14.05.2012
Poruka
3
Поздрав, људи. Дуго сам користио iGO Primo Android 9.6.22.290143 - 27 Mar 2013 (1280x720) (800x480) и, реко, ајде да променим. Пробао сам буквално 10 верзија и ниједна не ради. Форматирао сд картицу и инсталирао и не опет неће. Сваки пут ми избацује исто. http://www.dodaj.rs/f/45/pK/3L7gHDlY/screenshot2015-03-25-13-.png Пробам да инсталирам ону стару верзију, и ради. Није ми јасно шта не ваља. Имам Xperia neo V. Хвала, унапред...
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Nije samo to, neki skrinsot ili fotka bi otklonili sve nejasnoce. Evo da ne bude da zakeram reci cu ti prvu pretpostavku ali posle nje vise necu pretpostavljati vec samo na osnovu slika ili detaljnog opisa postupka.

Dakle, mislim da nisi u celosti deinstalirao aplikaciju pre ponovnog pokusaja te da si ili prvi put ili i svaki sledeci, instalaciju pokusavao sa ubacenom sdcard na kojoj postoji iGO folder i to najverovatnije pokrecuci .apk sa same sdcard. Deinstaliraj po uputstvu, izbaci sdcard iz fona pa onda pokreni install.

JESAM JA UVEK pravilno deinstalirao,problem je bio u dta.zip.A sad je sve na engleskom, ne mogu naći fajlove za Tomu i Jelenu i kako da prebacim na srpski tj. da ubacim.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Negde imas ostatke. Pretrazi redom foldere i naci ces visak. Obrisi i proradice ti kada ponovo instaliras.
Da dodam. Isto se desilo meni. I nasao sam u nekom "external_sd" folderu nesto povezano sa iGO. Sve sam bacio, ponovo instalirao novu verziju i radi. Znaci, pregledaj sve foldere, i verovatno ces naci to sto nije obrisano.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Поздрав, људи. Дуго сам користио iGO Primo Android 9.6.22.290143 - 27 Mar 2013 (1280x720) (800x480) и, реко, ајде да променим. Пробао сам буквално 10 верзија и ниједна не ради. Форматирао сд картицу и инсталирао и не опет неће. Сваки пут ми избацује исто. http://www.dodaj.rs/f/45/pK/3L7gHDlY/screenshot2015-03-25-13-.png Пробам да инсталирам ону стару верзију, и ради. Није ми јасно шта не ваља. Имам Xperia neo V. Хвала, унапред...
A šta ti fali toj staroj verziji? I sam kažeš da ti dobro radi, pa zato i ne mjenjaj je. Samo povremeno možeš da zamjeniš mape i POI.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
14.05.2012
Poruka
3
@JaSamBG Форматирана картица и нема ниједан фолдер на њој.
@radja71 Све ок, вратио сам стару верзију, ал знаш кад ти нешто не успева, па те нервира зашто неће...
Поздрав.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Aplikacija je proradila posle mog saveta ali problem nije savetom obradjen?
Ajde budi malo informativniji, koji problem sa data.zip fajlom si imao i kako si ga resio.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Pa valjda imas internu karticu?! Al' dobro, radi kako hoces, meni ni iz dzepa ni u dzep. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
@JaSamBG Форматирана картица и нема ниједан фолдер на њој.
@radja71 Све ок, вратио сам стару верзију, ал знаш кад ти нешто не успева, па те нервира зашто неће...
Поздрав.
obriši device.nng ostalo ti od stare verzije na internoj ili externoj
 
Natrag
Top