iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
18.08.2011
Poruka
14
sa minimalnim sadržajem instaliraj.
E ovako sa Grand Neo Duos Plus je bilo dovoljno da izbrisem branding i da radi ok,a kod Sony Xperia Z zabode prilikom dizanja programa,posle brisanja branding i sys fajla podigao je program,ali prilikom svakog novog ulaska u program ponovo pokrece "wizard za konfiguraciju",sve ostalo izgleda da odlicno radi,osim sto ne moze da ucita user podatke koje sam takodje prebacivao svima kojima sam instalirao navigaciju.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
onda je nešto drugo pa opet moraš na internu memoriju ili da podeliš osnovu na internu a content mape na eksternu i to si čitao i sve piše.

minimalni sadržaj na internoj , a ostatak na eksternoj
 
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
1
Poštovani Vladcepesh,

Na Samsung Galaxy S4 sam instalirao iGo (svi fajlovi sa prve strane ove teme). Sve je na SD kartici.
Posle instalacije, aplikacije se aktivira, unesu osnovna podešavanja itd. Čim se uključi GPS i uređaj se poveže sa satelitom odmah puca aplikacija.
To se dešava u bilo kojoj fazi kada se izvrši povezivanje.
Takođe, posle svakog sledećeg uključivanja aplikacije, slede ponovo osnovna podešavanja (license agreement, lokacija...).

Pokušao sam da nađem isti slučaj na ovoj temi ali nisam uspeo.
Već godinama imam iGo aplikacije na raznim telefonima i ovo je prvi put da imam problem.

Please help.
Hvala,
Vlada
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Nista ti prijatelju nisi procitao, jer da jesi, znao bi da moras napisati koji je Android na tvom telefonu.
A tvoj problem zauzima barem 30 procenata svih problema ovde opisanih.....sve ovo sto te muci, vec je prozvakano nekoliko puta, al`jok, lakse je samo daj, daj, daj.....
ajde za pocetak iskopiraj ovde sekciju [gps] iz sys.txt, da vidimo kako izgleda, a instalaciju prebaci na internu karticu, pa instaliraj ponovo. Pre toga potrazi na forumu kako se pravilno deinstalira iGO...
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Poštovani Vladcepesh,

Na Samsung Galaxy S4 sam instalirao iGo (svi fajlovi sa prve strane ove teme). Sve je na SD kartici.
Posle instalacije, aplikacije se aktivira, unesu osnovna podešavanja itd. Čim se uključi GPS i uređaj se poveže sa satelitom odmah puca aplikacija.
To se dešava u bilo kojoj fazi kada se izvrši povezivanje.
Takođe, posle svakog sledećeg uključivanja aplikacije, slede ponovo osnovna podešavanja (license agreement, lokacija...).

Pokušao sam da nađem isti slučaj na ovoj temi ali nisam uspeo.
Već godinama imam iGo aplikacije na raznim telefonima i ovo je prvi put da imam problem.

Please help.
Hvala,
Vlada
Instalacija iGO navigacije prvi put treba uraditi sa minimalnim sadržajem na internoj memoriji. Tek kada proradi onda probaš i na eksternoj memoriji s tim što treba imati u vidu da kitkat android 4.4.x ne dozvoljava upis podataka na eksternoj memoriji i zato nema save foldera i treba odabrati jednu od tri rešenja. Sve to već piše u predhodnim postovima.
 
Natrag
Top