iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Ljudi odakle da skinem fajlove za LG BELLO 480X854 sve sam isprobao i samo mi izbacuje missing data i još nešti a imam sve fajlove. Molim za pomoć odakle da preuzmem sve što mi treba .Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
IGo koristim već 3-4 godine na telefonima. U početku na Windows mobile i HTC i tada je dobro radio. Ali na 3 Androida Huawei G300, pa Samsung neki (zaboravio sam model) i evo sada na Huawei P7 i uvijek kasni na raskrsnici. Ja prođem raskrsnicu i tek tada javi govorom da treba da skrenem desno. Ne mogu u toku vožnje gledati u ekran i pratiti kuda vodi strelice-putanja, jer nije bezbjedno, zato koristim govor.
Ne vjerujem da je do samih telefona, već sumnjam u navigaciju, jer su telefoni jaki hardverski. Pogotovo ovaj zadnji P7.
Zna li neko kako da popravim da prije raskrsnice govor javi skrenite desno, odnosno uopšte da nema kašnjenja. Nekad javi da za 50 metara skrenem desno-lijevo, a ja već došao na samu raskrsnicu.
Proveri u lokalnom podesavanju, Jedinice i formati da budu km/m.
Dodaj liniju u sys.txt
[navigation]
gps_pos_to_road=1


Nije sigurno da ce pomoci, ali pokusaj..



Uradio sam tako, ali i dalje govor, a i sama pozicija automobila na mapi zaostaje za oko 20-25 metara i skroz je zeznuto voziti u gradu, jer ja budem već na kraju raskrsnice i ako idem naprimjer pravo, skoro sam prošao raskrsnicu, a glas govori da skrenem desno naprimjer.
Pomagajte
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
cadslobo

Nema content i sys.txt. Opet mi izbacuje mising or incomplete data.zip,a preuzeo sam kako si mi kazao.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Obzirom da problem ne opisujes detaljno, ne mozes ocekivati ni kvalitetnu pomoc. Jedino sto je izvesno jeste to da je greska u tvom postupanju a da su uputstva i fajlovi na SF linkovima OK.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
e pa vozi laganije nemoj da mu daješ po gasu. najviše greške ima kad ideš sporo pa odjednom ubrzaš ili obratno.
ne može gps baš da prati nagle promene.
uključi , podešavanja, napredna podešavanja, najaviti razdaljinu do sledećeg manevra
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Ovako moj tel je LG BELLO D 331 rezolucija 480x854.J skinem data.zip za moju rezoluciju i ostale fajlove i kad instaliram iGO izbacuje mi MISSING OR INCOMPLETE DATA.ZIP. Sa prve strane ove teme sam preuzimao sa linkova. Ili ja ne spakujem dobro ili ne potrefim rezoluciju.Ne znam sta sve da skinem za 480x854.Eto to izbacuje.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Nije samo to, neki skrinsot ili fotka bi otklonili sve nejasnoce. Evo da ne bude da zakeram reci cu ti prvu pretpostavku ali posle nje vise necu pretpostavljati vec samo na osnovu slika ili detaljnog opisa postupka.

Dakle, mislim da nisi u celosti deinstalirao aplikaciju pre ponovnog pokusaja te da si ili prvi put ili i svaki sledeci, instalaciju pokusavao sa ubacenom sdcard na kojoj postoji iGO folder i to najverovatnije pokrecuci .apk sa same sdcard. Deinstaliraj po uputstvu, izbaci sdcard iz fona pa onda pokreni install.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
e pa vozi laganije nemoj da mu daješ po gasu. najviše greške ima kad ideš sporo pa odjednom ubrzaš ili obratno.
ne može gps baš da prati nagle promene.
uključi , podešavanja, napredna podešavanja, najaviti razdaljinu do sledećeg manevra
Pa zar ti misliš da ja brzo vozim u naselju? I to još pogotovo u naselju koje ne znam i u kome tražim neku ulicu ili objekat nepoznat?
Nebitno da li brzo ili sporo, ono opet kasni.
Već je ranije bila uključena opcija najavljivana razdaljine. Sad sam onu opciju ,,Nivo dužine obaveštavanja,, stavio na sažeto, a bilo je opširno. Možda će to pomoći. Probaću danas, pa javljam.
 
Natrag
Top