iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
[android]
fullscreen=1 (0)
tablet=0 (1)
has_physical_home_button=1 (0)

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="Auto"

[interface]
vga=1
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Kod mene sve otprilike radi kako treba. Koristim samo default temu u fllscreen-u. Moje pitanje je; Postoji li neki dodatak, ux, ili sl da mi na ekranu, negde u uglu prikaze stanje baterije? Ne bih zeleo menjati teme, samo default, ako postoji neko resenje, bio nih zahvalan. Pozdrav vrednim forumasima!
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
215
Kod mene sve otprilike radi kako treba. Koristim samo default temu u fllscreen-u. Moje pitanje je; Postoji li neki dodatak, ux, ili sl da mi na ekranu, negde u uglu prikaze stanje baterije? Ne bih zeleo menjati teme, samo default, ako postoji neko resenje, bio nih zahvalan. Pozdrav vrednim forumasima!
Djak skin imas opciju da ti prikaze stanje baterije u donjem lijevom uglu.Temu zadrzi koju oces ubaci ovaj skin.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2012
Poruka
51
[android]
fullscreen=1 (0)
tablet=0 (1)
has_physical_home_button=1 (0)

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="Auto"

[interface]
vga=1

Provalio sam bio kasnije za fullscreen sa 0 na 1 da stavim. Ovo ostalo nisam dirao. Vidim da radi.

Pitah cemu sluze tolko tih sys.txt sto ima u sys.txt files adds da se skine koja je svrha njih? I onaj fajl sound podešavanja.txt? Sta se sa njim dobija? Malo se overboostuje zvuk? Posto na S2 se slabo jako cuje.
Jel ima neka podesanja da se ukljuce iisljuce u sys.txt koja su pozeljna zbog nekog razloga?
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Provalio sam bio kasnije za fullscreen sa 0 na 1 da stavim. Ovo ostalo nisam dirao. Vidim da radi.

Pitah cemu sluze tolko tih sys.txt sto ima u sys.txt files adds da se skine koja je svrha njih? I onaj fajl sound podešavanja.txt? Sta se sa njim dobija? Malo se overboostuje zvuk? Posto na S2 se slabo jako cuje.
Jel ima neka podesanja da se ukljuce iisljuce u sys.txt koja su pozeljna zbog nekog razloga?

Ovde je Vladcepes objasnio :

http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-ans-navigator-basarsoft.434911/page-89#post-1376022

i ovde :

http://serbianforum.org/threads/igo-primo-2-4-ans-navigator-basarsoft.434911/page-89#post-1376149
 
Učlanjen(a)
22.02.2010
Poruka
2
Treba mi pomoć !!
Svaki put kada pokrenem iGO aplikaciju, daje mi da izvršim odabir jezika, zvuka i osnovnih podešavanja.
Molim Vas pomozite
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
kit kat 4.4.X prebaci iGO folder na internu memoriju

ili
probaj eventualno da u sys.txt izmeniš ovo

[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO /storage/sdcard1/iGO /mnt/sdcard1/iGO /mnt/ext/SdCard/iGO /storage/ext/SdCard/iGO /storage/emulated/0/iGO"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/extSdCard/addons"
;android_secondary_root_path="/extSdCard/addons"
;android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons"
 
Natrag
Top