iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
19.11.2018
Poruka
5
Toda81
Intalirao sam (na Samsung Galaxy S4) "iGO_Israel_NG_sa_Pongo Skin-20.11.2018-JEDNA_PARTICIJA.rar - RAR archive, unpacked size 705.831.719 bytes".
Kompletna instalacija je urađena na memoriji telefona (ne na SD kartici), međutim kada pokušam da pokrenem navigaciju dobijem sledeću poruku:
"Missing or incomplete folder/sdcard/iGO"
Unapred zahvaljujem na odgovoru!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Proveri da li suvse svi fajlovi lepo kopirali. Primetio sam da win 10, a i win 7 znaju po nekad da zeza kada je kopiranje fajlova sa kompa na tel u pitanju

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Učlanjen(a)
19.11.2018
Poruka
5
Proveri da li suvse svi fajlovi lepo kopirali. Primetio sam da win 10, a i win 7 znaju po nekad da zeza kada je kopiranje fajlova sa kompa na tel u pitanju

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka


Proveriću, a inače koristim Widovs XP (sp3).
Pogledao sam (mada se vrlo slabo razumem u tu problematiku) u SYS.txt i vidim da se nešto mnoooogo pominje exsterna SD ckartica, pa razmišljam da nije neka greška oko toga?
razmišljam da probam da instaliram na SD karticu.

Upravo sam deinstalirao i instalirao na SD karticu i dobijam istu poruku.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
40
Proveriću, a inače koristim Widovs XP (sp3).
Pogledao sam (mada se vrlo slabo razumem u tu problematiku) u SYS.txt i vidim da se nešto mnoooogo pominje exsterna SD ckartica, pa razmišljam da nije neka greška oko toga?
razmišljam da probam da instaliram na SD karticu.

Upravo sam deinstalirao i instalirao na SD karticu i dobijam istu poruku.
Za karticu moras da otkrijes kako se kod tebe zove kartica pa da onda prepravis sys fajl

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
19.11.2018
Poruka
5
Za karticu moras da otkrijes kako se kod tebe zove kartica pa da onda prepravis sys fajl

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk

Samo sam hteo da proverim da li će (slučajno) da radi na kartici, a više mi odgovara da bude na memoriji telefona.
U svakom slučaju ne radi ni ovako ni onako pa ću verovatno morati da potržim nešto što će da radi na mom telefonu.
Imao sam do skoro neki iGO Nextgen koji je dobro radio, ali sam greškom obrisao.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ova verzija za jednu particiju sigurno radi. Sumnjam samo da nisu svi fajlovi kopirani kako treba, ali probaj da udjes u aplikacioni menadzer i da nadjes tu apk igo nwxtgen i obrisi data i cache pa onda ponovo probaj iz menia da pokrenes igo. To probaj ore ponovnog kopiranja celog foldera.

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
A pored Todinih saveta svakako obrisi i "save" folder pa onda pretrazi ceo fon na fajl "device.nng" i obrisi ga gde god da se nalazi (rut interne i spoljne memorije i bilo koji /iGO*/license folder). Ako ovo ne uspe onda si zbrljao foldersku strukturu pa nema dalje pomoci bez skrinšota.

- vid' cuda, nisam vise banovan?! :D

Послато са ASUS_Z00AD уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
17.05.2014
Poruka
1
Поштовање,
Колико је стабилна последња верзија "iGO_Israel_NG_sa_Pongo Skin-20.11.2018-JEDNA_PARTICIJA.rar "?
Имам верзију са почетка ове теме "Skockani NextGen (updated 29.03.2018) ", али она стално пуца после 30-40 минута рада. Пробао сам на пар телефона, Xiaomi/Huawei/Samsung и нигде није издржала сат времена да ради. Програм је падао приликом улазка у дужи тунел, уколико се јавиш на позив... или једноставно после 40так минута.
Да ли је нова верзија стабилна да се може користити за дужа путовања?

Унапред хвала на одговору
 
Učlanjen(a)
24.01.2012
Poruka
20
Ja sam pokusao da skinem NG ali su linkovi mrtvi.Da li neko moze da postavi napr.iGO_Israel_NG_sa_Pongo Skin-20.11.2018-JEDNA_PARTICIJA.rar
 
Natrag
Top