iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Ako ti je Baze_Folder kompletan (ista velicina i broj fajlova koje si kopitrao) prebaci sve ponovo ili premesti baze folder negde pa vrati gde je i bio, i onda probaj...

Ako mozes vrati telefon na fabricka podesavanja.
Hmm, evo tri puta sam kopirao base folder. Ukapirah šta se dešava, Igo na novijem telefonu radi bez problema dok ne restartujem tel ! Pero, imaš neku skockanu ver. ? Ova koju koristim je tvoja , stara ko zna koliko. Možda sam je vremenom malo i upropastio...

Послато са Lenovo Z90-7 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Hmm, evo tri puta sam kopirao base folder. Ukapirah šta se dešava, Igo na novijem telefonu radi bez problema dok ne restartujem tel
O tome je vec pisano negde ali je to zatrpano ko zna gde.
Problem je u Android OS da na neki nacin jednostavno "zaboravi" na taj folder, pa ponovno kopiranje ili jednostavno premestanje resava problem, naravno privremeno.
Mozes da probas da telefon vratis na fabricka pidesavanja (neki kazu da je pomoglo) a neki da ni to ne pomaze vec da je sledeci updates Android OS resio problem.
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
O tome je vec pisano negde ali je to zatrpano ko zna gde.
Problem je u Android OS da na neki nacin jednostavno "zaboravi" na taj folder, pa ponovno kopiranje ili jednostavno premestanje resava problem, naravno privremeno.
Mozes da probas da telefon vratis na fabricka pidesavanja (neki kazu da je pomoglo) a neki da ni to ne pomaze vec da je sledeci updates Android OS resio problem.
Definitivno je do OS-a, ubacio sam tvoju čistu skockanu ver. I isto se desilo, posle restarta telefona, piše na ekranu "učitavanje" posle čega crni ekran.... Prebacivanje na drugu lokaciju base foldera ne pomaže. Telefon koristi android 9 ( pixel experience ver.) ima update na ver. 10, podići ću ga ovih dana na noviju ver. Pa ćemo videti. Hvala na pomoći.

Posle restarta na ovom telefonu radi:
-iGO Pioneer 9.18.28.682763 - 13.dec.2016 - PND EVO1 iz #2735 posta
Neradi posle restarta telefona:
-Vicewandel skin koji je wob okačio u temi "dodaci,skinovi ...." iz #2071 posta
-pongo skin.
Послато са Lenovo Z90-7 помоћу Тапатока
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Neradi posle restarta telefona:
-Vicewandel skin koji je wob okačio u temi "dodaci,skinovi ...." iz #2071 posta
-pongo skin.
Aplikacija sa osnovnim skinom radi posle restarta, ali kada staviš skin, onda ne radi?!?
Da li ti je sadržaj ux foldera isti pre i posle restarta, ili ti je neki Security App obrisao neku "sumnjivu" datoteku?
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Aplikacija sa osnovnim skinom radi posle restarta, ali kada staviš skin, onda ne radi?!?
Da li ti je sadržaj ux foldera isti pre i posle restarta, ili ti je neki Security App obrisao neku "sumnjivu" datoteku?
Postoji razlika.... Android koji koristim nema nikakvu sec.app.
1.slika , pre pokretanja app
2. Slk, posle pokretanja app
3.slk, posle restarta tel.
Videću kasnije šta nedostaje...

Послато са Lenovo Z90-7 помоћу Тапатока
466bb34f8685fef3b76745b98ca1e3e9.jpg
 
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Mislio sam samo na ux folder. Da li neki ux dodatak "nestane" nakon restarta?
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Nisam dugo pratio ovu temu.
Trenutno koristim na J7 verziju Igo Israel, mada kad se ode na `o vwerziji` pise
Igo Nextgen 9.18.27.687519, Jan 26,2017
skin by Pongo 31.01.2018.

Koju verziju preporucujete da radi bez bugova i da je skin ok. Nije mi potrebnio glasovno navodjenje?
Ako moze i link ka vasoj preporuci.
Hvala.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Hvala `kornjaci` na detaljnim objasnjenjima. Posle 2 dana testiranja, zadovoljan sam, drasticna razlika u odnosu na gore pomenutu.
Nisam provalio kako da sakrijem favorit ikonu na glavnom ekranu kada se krene u voznju. Mislim, sakrio sam je tako sto sam je pomerio iz vidnog polja ekrana, drzeci prsten njoj i pomerio. Nekada Danica hoce da zbrza vise informacija u kratkom roku pa to zvuci bezveze. Ostalo sve radi, bar koliko meni treba.
 
Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
Instalirao sam cistu veziju iGo gift na androidu 10.Problem je sto iGO radi,ali bez glasovne navigacije. Ponekad kad stavim demonstracuju rute proradi ili secka ton samo na neveni a u navigaciji cuti. Isto je i kad stavim nevenu i tts alfanum danicu. U telefonu TTS mi je podesen na alfanum i radi. U sys mi je podeseno
(device)
device_nng_path_secondary_disable=1
device_nng_path_primary=""
podesavanja koja su potrebna-valjda, da bi sve ok radilo na androidu 9.
Ubacio sam i
(Android)
navigation_audio_stream=4
iGO mi je cista verzija,bez skinova sa bd voice 0.4 i njegovim 13.8.2019 cilicnim i latinicnim lang
Evo vam i moj sys fajl u atacmentu
Da li se jos nekom ovo desava i ima li neko resenje?
 

Prilozi

  • sys A10.txt
    1,9 KB · Pregleda: 3
Natrag
Top