iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Kad smo vec kod izmena apk da napomenem da ne bude zabune, nista posebno nije menjano u odnosu na originale aplikacija:
-Ime aplikacije, (da sve bude jednobrazdno)
-Ikonica Aplikacije, (da se na prvi pogled razlikuju)
-Beza Folder, (da sve bude objedinjeno)
-Install license, (da prilikom istalacije kopira/instalira sve one osnovne license, sem novi nepotpuno krekovan Avic i budjavi Africa tu kopira sve i svasta, da pokrije sto vise sadrzaja naravno koliko je to moguce)
-values i values-xx (zbog strings, da sve bude na srpskom jeziku bez obzira na jezik podesen u systemu uredjaja)
-libigo_jni.so (da se resi problem online servisa vremenska prognoza i tmc na verzijama 519)
I to je uglavnom to...
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
iGO Pioneer 9.18.28.682763 - 13.dec.2016 - PND EVO1
Ko voli iGO sa Pioneer PND uredjaja evo verzije. App je skinuta sa EVO1 uredjaja (uradjena deodeksizacija i prilagodjena android uredjajima).
Kao i kod predhodnih Pioneer verzija ostavio sam isti Package name =com.nng.igo.pioneer. Da bi radio sa skinovima koje korstite. Razlika je sto je ova krekovana u full (ne trebaju licence)
Potrebne je dodati samo MAPE i TOI.
Link
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Hmmm, drugar...
Lepo funckioniše, brza...samo si zeznuo nešto oko ikone.

Rezolucija ekrana mi je 1920x1080
Edit: hmmm, ignoriši pitanje. Izgleda da je nešto do huaweijevog UI-ja jer mi i PAL ima isto sečenu ikonu.
Dok Avic ima super

I koje beše ono podešavanje, mnogo mi je visoko tačka posmatranja...?
Edit: našao...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
801
... -libigo_jni.so (da se resi problem online servisa vremenska prognoza i tmc na verzijama 519) ...
Mislio si da je to do kreka, cim si stavio libigo_jni.so. Na, jednoj, verziji 519 su radili servisi a sada ne rade. To samo znaci da su ti serveri blokirani ili sta vec, drugo. Ali ne i da je to do patch-a.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
nego je server blokira (tu verziju).
Pa nije ni cudo, bilo je samo pitanje vremena... Prodali par hiljada aplikacija a zahtev sa servera traze par miliona.
Dok ne provale da proleze ovakve gluposti (ime stare ili nepostojece verzije) pa ne blokiraju i to.
Onda ce da se konketujemo na...
 
Natrag
Top