iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
143
Pa ovo je jos prakticnije, ne samo content sve ostalo je zajednicko, takodje iz prakticnih razloga bukvalno u jednom spakovanom baze folderu mozes da imas sve verzije. Instaliram Israel pravi neki problem, obrisem i instaliram Pal, ne radi instaliram Gift, Avic sta god mi pane na pamet, ovako za svaku verziju ili drugi baze folder ili da menjam ime baze foldera.
A gde da nađemo taj baze folder ?
Neko je odavno rekao da su ukusi različiti i ne vredi o njima raspravljati, lepo je i hvala što se neko trudi da napravi nešto All in One - sve na jednom mestu, još lepše bi bilo da se napravi nešto za podprosečnog korisnika, koji će samo da upali iGO, ukuca destinaciju i vozi po navođenju. To mnogima (osim zaljublljenicima u iGO) treba.
EDIT:
Kad sam napomenuo baze folder nisam mislio na folder sa *.apk (to sam već sačuvao na HDD) već naa iGO_NextGen, bez map, POI i Buildings.

Hvala na razumevanju
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Može li malo konkretnije, na kojoj od ovih 273 strana ?
Poslednji link u pistu
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
143
čekao sam 4 sata da mi dozvoli skidanje i da bih na kraju skinuo ono što već imam - folder sa kolekcijom APK fajlova a ne i BAZE FOLDER
Džabe ste krečili ...
Kad je fichier uveo novinu da mora da se čeka XYZ sekundi od skidanja do skidanja ?!?!?!?
ili ja odavno nisam skidao odatle
u svakom slučaju hvala na trudu ili ako je neko ljubazan da na nekom drugom serveru podigne samo taj @pera.simic univerzalni baze folder bio bih mu zahvalan ... znači samo iGO folder bez mapa, poi i building i dem. Ono o čemu je kolega @pera.simic pričao.

Hvala još jednom
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
@MarKaba, džaba si krečiO!
U citiranom postu ima dva linka i ti si skinuo pogrešan!
Ja bih ti poslao link, kada ni mi objasnio šta je BAZE folder? Samo ux? Sve osim content? Sve osim install foldera sa apk? Sa ili bez data.zip?

Na drugom linku citiranog posta je skockana verzija, oko 540MB, pa ti obriši sve što je višak u odnosu na tzv. BAZE.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
BASE folder je osnovni folder koji NE obuhvata content.
Dakle, to je npr iGO_Nextgen, u njemu su
- apk,
- sys.txt,
- ux folder,
- data.zip,
eventualno
- branding.zip
- license folder
- gfx folder
moguće još neki dodaci specifični za određeno izdanje
Neki tu ubacuju i "statične" fajlove/foldere iz Content podfoldera - jezike, glasove, osnovna vozila i šeme
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Znači, Base može biti samo "osnovno", a možda i plus "eventualno", a ponekad i plus "moguće"?
Zato sam i pitao Marjana, da znam šta mu treba.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
143
Po meni je Baze folder --- sve osim *.apk ... a što sam rekao bez map, POI i Building, ? pa i njih imam
@pera.simic simić je rekao da je napravio BAZE FOLDER koji koristi za sve verziije NextGen i u njega po potrebi stavlja (ili sve odjednom) *.apk koju misli da koristi, napuni posle map, POI i building (čak je i dem isti ali zbog njegove veličine sklonio bih i njega - radi lakšeg i bržeg uploada) ... i to je to
Mislim da pričamo o istom samo drugačijom terminologijom.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Nisi pažljivo čitao
On je modifikovao sve apk da čitaju jedan te isti folder. UX paket i ostale fajlove (data.zip...) on koristi iz Pongo skina.
Praktično, osim apk on nije zadržao ništa od originalnih fajlova koji idu uz svaku ediciju.

Tako da možeš i ti sam da kreiraš svoj base folder,
 
Natrag
Top