iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Gospodo

Krajnje je vreme, da kad neko od Urednika ili drugih članova postavi neku NexGen instakaciju, da da karakterisitike i opis (koje su prednosti i mane)
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Nisam neko vreme koristio NextGen pa me interesuje jel postoji verzija u kojoj kad staneš negde u toku navigacije strelica ne divlja? Znate ono kad se vrti u krug pa se smiri čim se vozilo pokrene? To je i razlog zašto ovu navigaciju više ne koristim.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
?? nijedna varijanta mi nije divljala.
Nema to veze sa NG-om, nego sa tvojim podešavanjem i/ili telefonom.
Isključi lokaciju (WiFi i sl), koristi samo GPS prijemnik. I u telefonu i u programu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
@ivica122
Pricali smo o tome dosta ovde u temi, problem se javlja kod telefona sa slabijim GPS prijemnikom, gde povremeno dolazi do loseg pozicioniranja, a samim tim i "divljanja" strelice i preracunavanja rute. I sam imam taj problem sa svojim Galaxy Grand2 telefonom, medjutim sa telefonima novije generacije i ugradjenim kvalitetnijim GPS antenama, tih problema nema. I naravno, ono sto je drugar @Bocky72 rekao u prethodnom postu, a odnosi se na podesavanja u samom telefonu.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Instalisao sam NextGen Israel od 26.01.17 na Xiaomi Redmi Note 3, Android 6.0 u internu memoriju. Nakon prvog pokretanja, aplikacija obriše sve speedcam .txt fajlove iz foldera base_folder/privdocs/InappShop/Mount/speedcam, ostavi samo SpeedcamUpdates.spud i to modifikovan, tj. prazan 0 kb (to mi se dešavalo i ranije), ali kada ih ponovno ubacim sve radi normalno. Međutim, sa ovim telefonom mi se to dešava kod svakog pokretanja aplikacije ... speedcamere se brišu. Ima li rešenja za ovo ?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Instalisao sam NextGen Israel od 26.01.17 na Xiaomi Redmi Note 3, Android 6.0 u internu memoriju. Nakon prvog pokretanja, aplikacija obriše sve speedcam .txt fajlove iz foldera base_folder/privdocs/InappShop/Mount/speedcam, ostavi samo SpeedcamUpdates.spud i to modifikovan, tj. prazan 0 kb (to mi se dešavalo i ranije), ali kada ih ponovno ubacim sve radi normalno. Međutim, sa ovim telefonom mi se to dešava kod svakog pokretanja aplikacije ... speedcamere se brišu. Ima li rešenja za ovo ?
Probaj da obises i speedcam.spdb iz Baze_Folder\content\speedcam, pokrenes jednom da napravi novi speedcam.spdb pa onda dodas SpeedcamUpdates.spud u Base_Folder/privdocs/InappShop/Mount/speedcam.
Bar je kod mene tako htelo.
 
Učlanjen(a)
16.12.2013
Poruka
29
Jeli moguće (i kako) ubaciti kml datoteku kao poi da bude vidljiva na karti ?
Ako ubacim neku xxx.kml u poi folder na karti je nema niti je mogu tražiti preko pretraživača. Gdje driješim ?
 
Natrag
Top