iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
916
Druže, ovo mi je ostalo u navigaciji. Nadam se da je to iz osnovne verzije. Mislim da nisam menjao.

EDIT
Link na kome je kompletan instalirani iGO primo NextGen Navigation (iCARNAV) 9.19.1.484935
Kod:
https://mega.nz/#F!FlgSVCSQ!OCo0XEni-5mj4p4BK8y4Bg
 

Prilozi

  • Lang_Serbian_Cyrillic.zip
    97,5 KB · Pregleda: 14
  • Lang_Serbian_Latin.zip
    93,9 KB · Pregleda: 17
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Ja sam sačuvao stari junctionview.zip. Evo, u prilogu je stari junctionview.zip koji tražiš. Samo mu promeni ime, obriši deo OLD. Ako ti nije teško, napiši u prethodnom postu da li ti navigacija ponovo radi ispravno. Napomenuo bih da meni i sa novim junctionview.zip navigacija korektno radi. Jedino ne mogu da selektujem Mini Junction View. Koristim stari Pongo skin. Pretpostavljam da je to razlog.
Ako ne mozes da udjes u podesavanje Mini Junction View, probaj ovaj junctionview.zip fajl. Razlika je u tome sto ovaj Mini Junction View ima samo opciju prikaza slike preko pola ekrana - on ili off.

EDIT:
U medjuvremenu sam isprobao obe verzije Mini Junction View i mogu da potvrdim da rade sa sledecim verzijama:
AvicSync Pioneer & Pongo ux
iGO Basarsoft
iGO Szulin
iGO Truck
 

Prilozi

  • junctionview.zip
    483,3 KB · Pregleda: 27
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Meni na AvicSync radi i do sada nije bilo bezanja strelice a na Basarsoft nece uopste da pokrene apk zamrzne se na pola ucitavanja, mozda sam ja nesto zeznuo (brisao sam save, device.nng) sve iz pocetka i opet nece...
 
Učlanjen(a)
28.01.2016
Poruka
11
Има ли ко нормалан sys.txt ове iGO_Basar са прве стране. Мислим да није све у једном реду, овако нико не може да се снађе. Хоћу да променим величину стрелица и зум али кад овако погледам све у једном реду ништа ми није јасно. Унапред Хвала.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
25
Ako mislis na to da je u jednom redu kad gledas na kompjuteru iz notepada, onda trebas da stikliras Format/Word Wrap, mozda pomogne.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Има ли ко нормалан sys.txt ове iGO_Basar са прве стране. Мислим да није све у једном реду, овако нико не може да се снађе. Хоћу да променим величину стрелица и зум али кад овако погледам све у једном реду ништа ми није јасно. Унапред Хвала.

Uredjen sys za iGO_Basar sa prve strane klasicno po stavkama
 

Prilozi

  • sys.txt
    10,4 KB · Pregleda: 47
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
iGO Tracks4Africa 9.19.2.637189 - 5.mar.2016

660b8e53a64f.png


Ova aplikacija moze biti instalisana u folder - iGO - ili - iGO_Africa.
Mape i ostali NNG fajlovi rade sa njihovim licencama.

Apk, original data.zip i ux -

Kod:
https://1fichier.com/?uuemh284q3

iGO content folder sa original android NextGen TTS

Kod:
https://www.solidfiles.com/v/LqN3zrqdWX6m2

* ux tracks4africa_plugin.zip mijenja boju mape u boju pustinjskog pijeska. Ako vam ne odgovara - brisite ga.

Thanks amjadazzouqa for APK/OBB
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2012
Poruka
128
Imam problem sa pokretanjem navigacije
Pojavi mi se ovo:
data/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/sys.txt: open failend
Skinuo sam ovde, instalirao na Samsung S7 na externu memoriju.
Zna li neko kako da ovo resim.
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Imam problem sa pokretanjem navigacije
Pojavi mi se ovo:
data/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/sys.txt: open failend
Skinuo sam ovde, instalirao na Samsung S7 na externu memoriju.
Zna li neko kako da ovo resim.
Pozdrav
Instaliraj na internu ili pročitaj uputstvo za instalaciju na externu... imas na forumu
 
Natrag
Top