iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
http://serbianforum.org/threads/igo-nextgen-gps-navigacija.571773/page-62
@marxista je u postu #616 okacio svoj Igo_Avic koji sam ja samo prilagodio svojim potrebama (izbacio neke dodatke iz ux foldera), dodao mape i building. Iskopiras data.zip i izaberes jedan od apk fajlova iz foldera Install.
Mozda je clan @marxista pozvaniji da detaljnije objasni postupak instalacije i dodavanje skinova koje je prilozio.
Znam ja kako cu sve instalirati, potrebna mi je pomoc u azuriranim fajlovima, mislio sam da je neko, ako je vec sklopio paket koji korektno radi, voljan da okaci ovde. Na zalost, nisam pratio ovu temu od pocetka, vise sam visio na iGO Primo, tako da sam izgubio "prikljucak". Ostaje mi da citam sve, od prve stranice pa cu valjda da ubodem ono sto treba.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Ne moras sve, imas u onom postu pa skini Igo_Pioneer, a ako ti to ne bude odgovaralo, okacicu i skockan Igo_NextGen. Sustinski se ne razlikuju mnogo osim skina, a dodatke sam mozes da brises ili dodajes prema svojim potrebama.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ja bih se opkladio, onako odokativno, da su data.zip fajlovi koje su okačili, najpre @marxista , a zatim @vladcepesh u stvari isti.
Verujem da potiču sa istog mesta, odakle i paket iGO_Avic koji sam ja skinuo, instalirao i sve radi.
Koliko se moglo pročitati u diskusijama, problem koji je @navigas prijavio je "rešen" na dva načina:
1. Novim data.zip
2. Skinom by Pongo

Ako neko poželi, verzija sa skinom by Pongo koju ja koristim
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
AvicSync
Znam ja kako cu sve instalirati, potrebna mi je pomoc u azuriranim fajlovima, mislio sam da je neko, ako je vec sklopio paket koji korektno radi, voljan da okaci ovde. Na zalost, nisam pratio ovu temu od pocetka, vise sam visio na iGO Primo, tako da sam izgubio "prikljucak". Ostaje mi da citam sve, od prve stranice pa cu valjda da ubodem ono sto treba.
@cadslobo, ukoliko ti drugari ne postave link, ja sam voljan da uploadujem "skockanu" varijantu AvicSync Pioneer koji ja koristim i mislim da radi sasvim korektno. Takođe, zadovoljan sam i vizuelnim izgledom, onako kako je @akineki objasnio.

@WOB
, druže, imam malu primedbu na tvoju "ponudu". Mislio sam da će to neko zapaziti pa se nisam oglašavao. Dosta mi je ružnih reči koje su upućene na moj račun. Jer, možda ćeš se i ti "uvrediti" zbog ovoga. Ipak, sada si ponovio isti link. Zašto ti je toliki problem da dodaš naku rečenicu, kao komentar instalacionog materijala koji nudiš. Prvo, imaš 2 foldera a ne objašnjavaš čemu služe. Jedan je iGO_Avic a drugi Original. U iGO_Avic postoji fajl data.zip (6.12MB) i ne znam da li je on onaj pravi. Međutim, zašto u istom folderu, u jednom od foldera, u folderu install postoji instalacioni *.apk fajl ali i različiti data.zip. za koji mislim da je baš onaj pravi . Jer taj drugi, kada se raspakuje, je veličine 6.272MB, baš onoliko koliko je i onaj koji ja koristim, a koji sam preuzeo sa linka koji je postavio @vladcepesh . Ipak, trebalo je da sve ovo ti napišeš a ne da ja komentarišem "tvoj" link. Druže, ti si bio spreman da se kladiš da je pomenuti data.zip fajl baš isti onaj koji se nalazi u linku koji i ti koristiš. Međutim, prevideo si da kod tebe postoje 2 različita. Sa kojim data.zip fajlom želiš da se kladiš ?
U folderu Original se nudi instalacioni *.apk fajl, ali sa različitim imenom. Takođe, tu se nalazi i data.zip (6.14MB), a onaj, prvi ima 6.12MB. Tu je i ux folder o kome ništa ne kažeš. On je veličine 12.4MB a za razliku od onog u kompletnom folderu, koji ima 19.4MB.

Dakle, mislim da je drugar @cadslobo potpuno u pravu kada je lepo, drugarski, zamolio da mu neko postavi ono što valja, izabrani instalacioni materijal, sa ažuriranim fajlovima, a ne da i on prolazi isti put koji smo i mi prolazili. Zašto da i on pronalazi "rupu u saksiji" !?

@WOB,
predlažem da se opredeliš za jedan *.apk fajl, jedan data.zip i jedan ux folder sa linka koji si postavio. Tek tada ćeš pomoći i drugima. Ovako, postoji veliki broj kombinacija sa tri različite promenljive gde svaka ima 2 različite verzije.

EDIT
Možda će nekoga interesovati. Ovo je AvicSync (86.9Mb) koji je instaliran kod mene. Ubačena je samo HERE mapa Srbije. Apk fajl se nalazi u Install folderu. Skin je Avicsync_by_pongo. Sve iskopirati na SD ili internu, pokrenuti apk fajl i to je sve. Zadovoljan sam kako radi. Download-ovati kao zip fajl. Sada sam probao, skinuo i instalirao na SD karticu telefona Lenovo S60. Dakle, provereno radi !
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Pardon, tek sada sam primetio da je clan @WOB okacio "moj Igo AvicSync (open)", a @marxista gjautility mapchanger i Arimi skin. Svejedno, sustina je ista. Kao sto sam vec rekao, iz foldera install sam prekopirao data.zip - vel. 6.12 MB i jedan od ona 3 apk fajla - velicine 10.47 MB.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Link koji sam postavio vodi do mog Backup foldera za iGO AvicSync. Folderr Original sadrži datoteke, koje se dobiju kada se iGO avic instalira sa GooglePlay.

iGO Avic je folder koji se nalazi na mom telefinu. Potrebno ga je kompletnog kopirati na SD karticu ili internu memoriju i pokrenuti instalaciju iz Install foldera. data.zip u Install folderu je meni bitan, ali iGO avic radi i sa njim.

OK?
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Sve je to OK ali to vrijedi za Android do kit kata inače ako je kit kat ili lolipop ne pravi mapu save i uvjek moraš ponovno instalirati ako je na SD kartici.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
408
Ja imam jedan problem.
Na samsung s3 imam android 6 i ovu navigaciju pokusavam da pokrenem ali ne ide.
Javlja mi gresku:
/data/data/com.nng.igo.primo nextgen/sys.txt open failed: EACCES ( Permission deinied )

Kako da ovo resim?
Pozdrav

Ima neke veze sa root-om telefona ?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sve je to OK ali to vrijedi za Android do kit kata inače ako je kit kat ili lolipop ne pravi mapu save i uvjek moraš ponovno instalirati ako je na SD kartici.
Znaci za takve situacije koristiti za KitKat i Lolipop ono sto si ti postavio u # 226.
 
Natrag
Top