iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
15.08.2014
Poruka
920
New datazip for AvicSYNC
Sa novim data.zip koji je postavio @vladcepesh, iGO_Avic sada radi korektno u delu kreiranja "Nova ruta". Sada se normalno postavi nova startna lokacija, odredi neka destinacija i aplikacija odredi rutu sa alternativama. Međutim, problemi, ostale primedbe, koje sam i ja primetio, a koje je i kolega @akineki još detaljnije nabrojao, za sada ostaju. Tako da, osim zaista primetnog bržeg pokretanja navigacije, potrebno je još dosta testiranja da bi smo imali minimalni razlog da menjamo već proverenu iGO_NextGen. @vladcepesh je pomenuo da, koliko on zna, u Pioneer verziji iGO_NG samo bolje radi online traffic...Ovo još niko nije dokumentovao, tako da ostaje u domenu teorije. Ja, lično, nemam neko naročito očekivanje što se tiče rada online trafic, posebno na našim prostorima. Naravno, dok se ne uverim u suprotno. Generalno, nisam još otkrio šta je "pisac hteo da kaže" kada je realizovao verziju iGO_Avic. iGO_NG se suštinski razlikuje od iGO_Primo. To ovde nije slučaj.
@marxista, moguće da si ona poboljšanja dobio sa "tvojim" novim data.zip-om. I da bi to i kod mene nešto popravilo. Ipak, to sigurno nije tvoj, već si ga preuzeo i ljubomorno čuvao. Nisam ga probao iz prostog razloga što nemam poverenja u tvoje iskrene namere na forumu. Veoma nekorektno si se juče poneo prema članovima, drugarima, sa foruma. Sam si "priznao" da si znao da je prvi data.zip NEISPRAVAN :
EDIT2: ... A onda sam vratio data.zip koji je prvobitno objavljen a to je onaj isti koji se nalazi ovde na forumu par postova ranije i upao sam u situaciju koju ti navigas prijavljuješ. Dakle postoji problem ali on nije ni u meni ni u AvicSync već u pogrešnom data.zip fajlu ... pa samim tim nema razloga za tvoje paušalne osude. Evo ispravnog data.zip u spojleru.
Ipak, problem jeste u AvicSync pošto je data.zip deo aplikacije, a i u tebi, jer nam nisi drugarski odmah ponudio "ispravan data.zip". A moje osude su bile realne a ne paušalne. Ja sam instalirao, i to na dva telefona, ono što sam imao, što je ponuđeno ovde na forumu. Da si na vreme postavio "tvoj" data.zip, ne bismo onoliko polemisali u vezi opcije "Nova ruta". I, da se ne bih dodatno javljao, odmah ću unapred reći da ti ne verujem da nisi znao zbog čega ja ne uspevam da aktiviram opciju "Nova ruta". To samo govori o tvojoj korektnosti...

Dakle, drugari, ko želi, može instalirati iGO_Avic Pioneer ali sa fajlom data.zip koji je postavio @vladcepesh.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ja bih se opkladio, onako odokativno, da su data.zip fajlovi koje su okačili, najpre @marxista , a zatim @vladcepesh u stvari isti.
Verujem da potiču sa istog mesta, odakle i paket iGO_Avic koji sam ja skinuo, instalirao i sve radi.
Koliko se moglo pročitati u diskusijama, problem koji je @navigas prijavio je "rešen" na dva načina:
1. Novim data.zip
2. Skinom by Pongo

Ako neko poželi, verzija sa skinom by Pongo koju ja koristim
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
meni je ova verzija skroz čudna jučer sam uspio da je instaliram ali je javljalo neku grešku nakon instalacije i danas sam sve uredno obrisao i stavio ovu drugu datu međutim nema šanse da APK instaliram krene par sekundi instalacija i piše nije apk instaliran čudno na Kit katu i na lolipopu 5.0.1 neće pa neće ne kužim u čemu je fora
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Evo ga proradio iGO_Avic Pioneer i kod mene greška je bila kod mene zato što nisam htio obrisati igonextgen mislio sam da će htjeti raditi paralelno ali eto neće,zaključak ovaj iGO_Avic Pioneer radi odlično i brži je od igonextgena ali kod mene na kit katu i lolipopu radi samo na uređaju sa SD kartice neće i zato je razlog što sam ga obrisao i vratio igonextgen jer on radi sa kartice a prostor mi je potreban jedino ako neki stručnjak i to riješi ne bi bilo loše i onda ću ga i ja prebaciti ali za sada ništa.Za naponenuti je radi on i sa kartice ali ne sprema mapu Save i onda svakiput iz nova a to baš ne volim raditi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.10.2013
Poruka
4
Pozdrav svima, nabavio sam samsung j5 i instalirao sve verzije igo ali niti jednu nisam mogao da pokrenem, radio sam ispravke u sys koje ste naveli ali opet nisam uspio, moze li mi neko reci koja bi apk mogla funkcionistai kod mene.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
@Lujke
Ocigledno nisi pazljivo citao, sve je lepo objasnjeno. Instaliras Igo Nextgen iz prvog posta ove teme, zamenis sys.txt, resetujes telefon i ponovo pokrenes navigaciju. Po potrebi promenis rezoluciju u skladu sa velicinom i rez. tvog ekrana, dodas mape i to je to. Naravno sve treba da se kopira u internu memoriju. Ljudi su se potrudili i sve lepo objasnili, samo treba da se procita!
 
Natrag
Top