Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
1
Ibiza i Privilege

Bas me interesuje da li je veci ok AS Club u amsterdamu ili Hipodrom u Londonu mada cisto sumnjam da je veci od Paladijuma u Nju York-u .Izgleda fantastichno kao Club Colors u Seul-u koreji .
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2009
Poruka
12
Po tvojoj prici cini se da je Spanija skupa i za prosecnog evropskog turistu a opet koliko ja znam oni bas i nemaju jak standard. Kako Spanci zive?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629
Trenutno sam opet u Španiji,pročitao sam par pitanja gore,odgovoriću vam malo kasnije,malo da "zagrejem"trenutno je 16 stepeni,duva neki severozapadni vetar,pa je nemoguće kupati se,na veliku žalost mojih klinaca......Inače situaicija se nije promenila od Avgusta prošle godine,trudiću se sa i dalj pišem one zanimljivosti,trenutno svi meštani očekuju da prođe(protutnji),kako ga zovu "el nino mediteraneo"baš kroz mesto,u toku kasnog popodneva.......pa se vrše poslednje pripreme za "doček"istog.Evakuacija stranih gostiju u hotele,onih koji su u privatnom smeštaju,zatim,zabranjeno je kupanje,sve plaže vrve od obalskih patrola,i policajaca,znam jer moj zet radi u obalskoj straži,dao mi je radio stanicu,pa pratim situaciju LIVE,jure IDIOTE,kad moram da kažem,koji hoće da se kupaju,i da voze one dasketine po talasima.....a talasi sve žešći.....trenutno si metar,a očekuju i veće......
Inače sinoć smo doputovali,bila je žešća kiša,malo je falilo da prenoćimo u Barseloni......sutra,za uskrs očekuju,lepše vreme,a i nadaju se,jer za uskrs,imaju,kako mi kažemo litije,neznam sad kako je oni zovu,a pošto su se i katolički i pravoslavni poklopili prvi put će,posle dužeg vremena litija biti zajednička,

toliko za sad,javljam se posle oluje......
 
Natrag
Top