I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Adventisti nisu nikada u istoriji ubijali i progonili svoje verske neistomišljenike.
A ponajmanje ubijali decu.
A Vatikan je to činio.
Posebno tokom srednjeg veka, i u ustaškim logorima.

A što se tiče abortusa, on je legalno slobodno pravo svake žene da se oslobodi neželjene trudnoće.

A postavio sam veċ dokaze o stavu Adventističke crkve o tome, kad i zašto može biti obavljen.
Samo u slučaju kada je ugrožen život žene, ili bolest ploda.

A ti laži i dalje.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Adventisti nisu nikada u istoriji ubijali i progonili svoje verske neistomišljenike.
A ponajmanje ubijali decu.

Evo ti dolje ponovo adventist iznosi tvrdnje i dokaze koliko ste krvoločni. Krvoločniji ste od Klu klux klana, kako se dolje vidi na usporednom grafu. Pobili ste crnaca više nego Klu klux klan.


1671558985665.png
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Prvo ti treba psihijatrija da bi mentalno bio izlečen.

A potom Hristos da bi bio duhovn

Isus leči sve.
Ali pošto ne želiš Isusa, ostaje psihijatrija.

I tebi i tvojim papama.

Evo:

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Prvo ti treba psihijatrija da bi duhovno bio izlečen.

I za bolesne ima mjesta u Kraljevstvu Božjem, ali za vas djecoubojice sigurno ne.

Uočite dolje. Samo 7 milja, 15 minuta vožnje autom, od sjedišta Generalne Konferencije crkve adventista sedmog dana nalazi se bolnica (koje li ironije nazivat je bolnicom) u vlasništvu crkve ASD u kojoj se kasape najnevinija Božja stvorenja - nerođena djeca.

1691049265700.png



A sada pogledajte dolje kako izgledaju "plodovi adventističkih kasapitelja" - iskasapljena djeca:

1691049891526.png
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Onda za vas i vašu crkvu i pape nema spasenja, jer si sam presudio.

Adventisti nisu nikada u istoriji ubijali i progonili svoje verske neistomišljenike.
A ponajmanje ubijali decu.
A Vatikan je to činio.
Posebno tokom srednjeg veka, i u ustaškim logorima.

A što se tiče abortusa, on je legalno slobodno pravo svake žene da se oslobodi neželjene trudnoće.

A postavio sam veċ dokaze o stavu Adventističke crkve o tome, kad i zašto može biti obavljen.
Samo u slučaju kada je ugrožen život žene, ili bolest ploda.

A ti laži i dalje.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ali sam napisao i sledeće:

"""A postavio sam veċ dokaze o stavu Adventističke crkve o tome, kad i zašto može biti obavljen.
Samo u slučaju kada je ugrožen život žene, ili bolest ploda"""

Dakle, abortus DA ali u navedinim slučajevima.

A uopšteno, treba propovedati moral i čistotu braka, pa za abortusom i ne bi bilo potrebe.

A Adventističke vernice i vernici ne idu lekarima da obave abortus, već se drže biblije.

To idu svetovni.

A šta rade crkve?

Bogate se, goje, bave politikom, itd, dok svet propada u nemoralu i bludničenju.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
A šta rade crkve?

Crkva je jedna - sveta, katolička i apostolska Crkva - i ona propovjeda Kristovo evanđelje.

A ono što ti nazivaš svojom crkvom - 'crkva' adventista sedmog dana - vidjesmo ovdje stotinu dokaza da se bavi biznisom ubijanja nerođene djece. I vidjesmo da taj krvavi biznis pokušavaju sakriti sotonskom tezom kako nerođena djeca nisu ljudska bića.

Velimir Bogdanović (John Stevens Sr.), adventistički teolog, tvrdi:

Fetus je posudio život od majke i postaje živa osoba nakon rođenja i samostalnog disanja. Adam nije bio živa osoba dok nije disao. Popularno protivljenje pobačaju došlo je u kršćanstvo preko poganstva ..... Obožavanja fetusa, a zatim ubijanje djeteta nakon rođenja ako nije željeno, poganska je praksa koja se infiltrirala u kršćanstvo. Objavio sam knjigu o ovoj temi. Biblija i Bog su i za život i za izbor, ali samostalan život počinje nakon rođenja.

A jel vas dvoje vjerujete u ovo sto pisete?

Nije mi jasan dio pitanja koji se odnosi na mene. Na koje dijelove mojih tekstova misliš kada mene pitaš - vjeruješ li u ovo?
 
Natrag
Top