I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Sve fotografije koje sam ja postavio, na njima se vide ustaše sa ustaškim simbolima.

Mogu se na čela tih 'ustaša na fotografijama' dopisati i njihova imena - Laodikeja, Luburić, ....

A Nemci nisu bili koljači.

Oni su se zgražavali kada su videli šta rade ustaše.

Tako je. Njemci su poznati k'o Samaritanci. Oni nikada nikoga nisu zaklali niti objesili. Oni se rađe sami objese nego da objese drugoga, kao što se u svojoj sobi objesio Martin Luther. :)

Pre bi se reklo da su ustaše kasnije htele da prikriju svoje zločine, pa su prešli u revizionizam.

Kako ćeš ti što zvati ja ostavljam tebi. Ustaše, revizionizam, revizionisti , .... , 'zaboli mene ona stvar' što će o ovome reći. Meni su bitne samo činjenice, a one stoje ovako:

Pogledajte prilog 161882
1692363367472-png.161883


Na ove dvije fotografije vidi se kako Njemci sjekirom odsjecaju glave dvojici muškaraca u Sloveniji.
Obje ove fotografije bile su dio foto-dokumentacije koju su nakon rata Jugoslavenske vlasti predale
Njemcima, uz ostalu dokumentaciju, prilikom podnošenja zahtjeva za plaćanje ratnih reparacija od
Njemačke.
A upravo ovom fotografijom Jugoslavenske vlasti su htjele potkrijepiti i dokazati kakva su
zvjerstva činili Njemački vojnici.

A onda nastupaju 'istoričari pikčer-mejkeri', koji objavljuju ove fotografije, stavljajući ispod njih ove opise:

prva fotografija - Već spomenuti Milan Bulajić je i u jednoj drugoj svojoj knjizi: »Jasenovac: ustaški logor smrti: srpski mit?« (Muzej žrtava genocida, Beograd, 1999) objavio ovu fotografiju na str. 407 s potpisom: “Brutalni zajednički masakri zatočenika”

prva fotografija - Vladimir Dedijer u svome pozamašnom djelu na njemačkom jeziku: »Jasenovac - das jugoslavische Auschwitz und der Vatikan« (Ahriman-Verlag, Freiburg, 1993) na str. 146 pod br. 9 objavio fotografiju prvu fotografiju s potpisom, na njemačkom: ”Ustaša s osmijehom na licu odsijeca glavu jednom čovjeku.”

druga fotografija - Vladimir Dedijer je drugu fotografiju objavio (zapravo tek njezin dio) i u izdanju na engleskom jeziku: »The Yugoslav Auschwitz and the Vatikan: the Croatian massacre of the Serbs during World War II« (Prometheus Books, Buffalo New York; Ahroman-Verlag, Freiburg, 1992) s potpisom, na engleskom: ”Ustaša sa sadističkim izrazom lica dok odrubljuje glavu muškarca sjekirom”

prva fotografija - Branimir Stanojević je u djelu »Ustaški ministar smrti: anatomija zločina Andrije Artukovića« (2. izdanje, »Nova knjiga«, Beograd, 1986.) objavio ovu fotografiju s potpisom: »Slike iz života. Ustaška zvjerstva, propusnica za najsramnije stranice istorije«.

sve tri fotografije - S istim su krivotvoriteljskim ciljem sve ove fotografije korištene i u tzv. ”Pokretnoj izložbi Spomen-područja Jasenovac, što pokazuju njihovi opisi: ”Živima za pamćenje: Glave jasenovačkih logoraša u Gradini”, ”Činili su što nitko nije činio; Stravično ogledalo ustaškog zločina
-------------------

Ovo su činjenice, a mene jedino činjenice i Istina interesiraju. Jer, samo nas Istina može spasiti i vječni život dati. A vama sotonskim lažovima, i trovateljima i izvrtačima istine kao u slučaju ovih fotografija, kaže Isus, pripremljen je vječni oganj, tamo gdje će biti plač i škrgut zubi.

A kakve veze ima ovo religijom? Ili se svađate političko-istorijski?

pa to, i ja kazem,

ne znam zasto je bitno klanje i slično...

mislim jeste, ali na nekim drugim temama, mozda su zrtve i zloupotrebljeni, sigurno da jesu, u nekim fazama istorije, al to je opet za druge teme

Logična pitanja i sugestija. A i odgovor je jednostavan. Laodikeja, ne mogavši opravdati adventiste sedmog dana za 'klanje nerođene djece', nasrnu na mene, kao Hrvata i katolika, zatrpavajući ovu temu, i još neke druge, kako smo mi čak klali srpsku djecu i onda meso od zaklanwe srpske djece prodavali po mesnicama. Ja samo odgovorih, i hvala Bogu, pokazah ovdje i na primjeru ovih fotografija kakve se sotonske laži o Hrvatima šire među Srbima. I baš interesantno, žešći od bilo kojeg drugog 'ortodoksnog pravoslavnog Srbina' pokaza se jedan Srpin protestant - Srbin subotar - Srbin EGWist, ovaj ovdje Laodikeja. I ovo je dokaz koje zlo je bila ta žena, bogohulnica Ellen White, kad su joj ovako zli i otrovni sljedbenici kakav je Laodikeja.

Hvala ti Bože i slavim te Bože da i na ovaj način razotkrivaš sotonu i njegove sluge.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stvarnoslap lupa o nkim abortusima unutar Adventizma, postavljajući videa nekog lažnog Adventiste.
I ako sam ja više puta dao stav Adventista protiv abortusa, koji je dopušten samo prilikom ugroženosti života majke, ili bolesti ploda.

A Stvarnoslap je provereni veliki lažov, jer ovde pripisuje meni i drugima izjave koje ja nikada nisam izjavio.

Recimo, da su ustaše prodavale Srpsko meso na tržnicama.

To je izjava koju je iskopao iz jednog intervjua koji sam ja postavio.

Što znači da to nisam izjavio ja.

Ali, greh čini svoje, da se i laganje prihvati kao metod za svedočenje.

On ne samo da laže, već izvrće tuđe reči, vadi iz konteksta, vređa i žive i mrtve nazivajući ih pogrdnim imenima..itd..

Šta i može drugo jedan Jezuita.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
A Stvarnoslap je provereni veliki lažov, jer ovde pripisuje meni i drugima izjave koje ja nikada nisam izjavio.

Recimo, da su ustaše prodavale Srpsko meso na tržnicama.

To je izjava koju je iskopao iz jednog intervjua koji sam ja postavio.

Što znači da to nisam izjavio ja.

Najprije niječe, a onda ‘jadnik’ sam prizna da iznosio tvrdnje da Hrvati kolju srpsku djecu i onda im meso prodaju u mesnici. :)

Stvarnoslap lupa o nkim abortusima unutar Adventizma, postavljajući videa nekog lažnog Adventiste.

Možda je čovjek lažni adventist, što je u ovoj priči potpuno nebitno. Za mene je najbitnije da je čovjek iznio desetine nepobitnih dokaza da adventisti sedmog dana ubijaju nerođenu djecu u svojim bolnicama, s teološkim svetogrdnim opravdanjem kako nerođena djeca nisu ljudska bića. Zato, evo ponovo tog videa:

 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Lažov i izvrtač kao ti.

A evo šta rade pape - siluju malu decu, a potom ih ubijaju, i jedu njihove leševe i piju krv, u satanističkom kultu "RITUAL DEVETOG KRUGA.

Postoji citava mreza kidnapovanja dece za ovu svrhu, posebno iz sirotista.

Pre izvesnog vremena su u Kanadi gde je ovaj satanistički ritual i sprovođen - nađene masovne grobnice dece iz sirotista, i to u neposrednoj blizini Katolickih samostana

I to su upravo lesevi dece ubijenih u ovom ritualu 9 kruga.

Poslušajte:

 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
A evo šta rade pape - siluju malu decu, a potom ih ubijaju, i jedu njihove leševe i piju krv, u satanističkom kultu "RITUAL DEVETOG KRUGA.


Pre izvesnog vremena su u Kanadi gde je ovaj satanistički ritual i sprovođen - nađene masovne grobnice dece iz sirotista, i to u neposrednoj blizini Katolickih samostana

Evo se Bog s tobom poigra i natjera te da se sam razobličiš kao sotonski lažov. Jer, ako pape, i njihovi suradnici, jedu dječje meso onda su grobovi prazni, ne postoje, nema u njima što biti - djecu popapale pape.

Sotonisti i Adventisti sedmog dana sluge istog gospodara!

 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Možda su na dijeti pa jedu malo.

Smešan si.

U pitanju je simbolično uzimanje mesa, a ne prejedanje.

A to nije novijeg datuma.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ti se vrati Hristu.
To jest - obrati mu se, jer sa njim nikad nisi ni bio, i nemaš sa bilo kakvim oblikom vere ikakve veze.

Ti si običan Jezuita, a zna se kakve su njihove metode.

Laž obučena u jagnjeću kožu.

Bolje se pozabavi svojim ličnim spasenjem, jer tuđi propusti i greške te neće spasti.

Ali tebe to ne zanima, već da verglaš svoju priču.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da.

Samo što trebaš prvo da počistiš svoju crkvu sa svim vekovnim zločinima koje je počinila, vršeći genocid nad čitavim narodima.

Kad to uradiš, e onda treba da se obratiš, i da se moliš Bogu šta i kako da svedočiš veru koju ćeš primiti.

Ovako, ti sa verom i Bogom blage veze nemaš.
 
Natrag
Top