Hteo bih da kažem članu foruma...

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nije statistika , to je znanje :)
Naravno da mora da se vodi računa, bolje ja da te upozorim nego...PYC na primer :mrgreen: ...posle da se priča po forumskim kuloarima - Ona Dum je neozbiljna, ne zna šta priča :lol:
Htela bih da kažem Deathu jednu priču, vezano za znanje...(nemoj ovo previše da shvatiš lično, jer nije...samo sam podstaknuta...ništa više..)

Jedan moj prijatelj (koji je informatičar), razgovaro je sa filozofom koji je mnogo ''bistrio'', pun informacija, ma nema šta ne zna...A onda u sred jedne misli moj ga prijatelj prekinu i upita...:'' Hej prijatelju, znaš li ti šta da radiš'' ?

Naravučenije, od tog ''znanja'', nema ''leba''...yes3

Hteo bih da kažem Deathu da Dum možda nije toliko stara po godinama, ali je zato stara duhom. yes3 Ovaj, čekaj, nešto sam pobrkao... zaboravite... :lol:


Hteo bih da kažem Dum da je poklon čeka... Divan poklon pred spavanje... :lol: Sad mogu zubi u čašu... :mrgreen:
Htela bih da kažem Titu, videla sam poklon, šta se ''dereš''...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Htela bih da kažem Deathu jednu priču, vezano za znanje...(nemoj ovo previše da shvatiš lično, jer nije...samo sam podstaknuta...ništa više..)

Jedan moj prijatelj (koji je informatičar), razgovaro je sa filozofom koji je mnogo ''bistrio'', pun informacija, ma nema šta ne zna...A onda u sred jedne misli moj ga prijatelj prekinu i upita...:'' Hej prijatelju, znaš li ti šta da radiš'' ?

Naravučenije, od tog ''znanja'', nema ''leba''...yes3

Onda šta mi radimo na forumu ako nema leba :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Tito, mnogo si razmažen...Takve treba u ''rudnik''...Da osete šta je muka...:lol: (to su inače reči moga dede...:lol:)

Pozdrav :hi:

Dobro nije rekao na Goli Otok. :lol:

Ajde, bolje beži neg' da nastradaš ovde. :blum3: :hi2:

Edit: Čeka te pesmica, baci pogled sutra iz Ofisa u pauzi špijuniranja kolega sa kojima si kao u dobrim odnosima. :blum3: :lol: A, daaa, pa vama su zabranili da gledate Jutjub s posla... E, šteta, onda se strpi dok ne dođeš kući (i pazi se džinovskih kamičaka koji padaju sa svih strana). :lol: :lol:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top