Hteo bih da kažem članu foruma...

Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Htela bih da kažem Death-u da se ne sećam da je Ulke imao otrovno - humorističke upadice,
pre bih rekla naivno - humorističke! :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Zavisi kako se uzme...to je već tema za Psihologiju...ali se plašim da je otvorim tamo da ne bi završila u Spamu...dešavalo se već to sa nekim temama yes4
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ponovo mi radi bioskop! Pardon, internet.

Bili nekoliko strana pre ove i neki vicovi, pa sam htela da kažem svima moj omiljeni :)

Zidao doktor kuću. Pored njega ciga započeo istu takvu, ko veli, ako tako pravi doktor mora da valja. Doca ugradi fasadnu ciglu, Ciga isto. Doca stavi mermer, i Ciga isto. Doca drveno stepenište, Ciga isto, Doca ugradi solarno grejanje, Ciga isto, Doca stavi zlatne baterije u kupatilo, Ciga isto....

Završe oni kuće i pita Ciga Doktora:

Jeli, Doco koliko ti vredi ta tvoja kuća?
Pa vredi 200.000 €, isto kao i tvoja, šta me pitaš kad si pravio potpuno istu?
E, pa moja vredi 300.000 €.
Kako?
Pa tako, mene kad pitaju ko mi je komšija ja ću kažem doktor, a ti šta će kažeš?
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hteo bih da kažem Dum, da sam iznenađen ovakvim njenim postupkom. :vorred: Da li je moguće da si ovo uradila zbog jedne pevaljke, kojoj su mediji omogućili da postane zvezda. Razočaran sam Dum. :mrgreen:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Hteo bih da pitam Dum zašto joj je to trebalo? Zašto je to sebi uradila?
Želela bih da kažem Titu Pulu:

Tito, ti si pametan dečko, ne veruj tim bezveznim tračevima i bezveznim novinama, to loše utiče na tebe i na tvoju psihu. Zato ti poklanjam nešto korisno...na šta ćeš da trošiš vreme, a ne da te ''obmanjuju'' neki razni ''kvazi časopisi''...yes3:mrgreen:

enciklopedija-vrtnog.jpg


Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Hteo bih da kažem Dum, da sam iznenađen ovakvim njenim postupkom. :vorred: Da li je moguće da si ovo uradila zbog jedne pevaljke, kojoj su mediji omogućili da postane zvezda. Razočaran sam Dum. :mrgreen:
A Deliji bih htela da kažem, isto što sam i Titu rekla...Naravno, dogovorite se kad ko čita...:lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Htela bih da kažem Nikdemark-u da je džoker onaj divni momak na koturaljkamayes3
koji je zahvaljujući britkom umu i otrovnom humoru stigao do titule Ministar od preferans!:D:D

I htela bih da kažem Medu da bih i ja rado pozvala druga ministra
ali me ne šiša ni 2 %!:dntknw:

Ma izgleda ga krenula kockica :), pa mu mi sada nismo zanimljivi :)
 
Natrag
Top