Hteo bih da kažem članu foruma...

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dum, al si mi poklonila...:roll: Pa nemam 77 godina...wacko2:blum3:
Htela bih da kažem Titu :''Poklonu se u zube ne gleda''...:mrgreen:

Nemoj sad da mi budeš nezadovoljan...:acute:

ZAGOR-I-BLEK-LUDENS-I-WIZARD-2-STRIPA-_slika_XL_350344.jpg
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Htela bih da kežem Deatu, da sam ja najviše volela da čitam Kapetana Mikija, Bleka i Zagora...To su bili najpopularniji stripovi u moje vreme...yes3...Moj stariji brat i ja smo imali sve brojeve i sad ih imamo negde na tavanu...:)

Pusti Tita, Death, on je najviše voleo slikovnice...:lol:

Edit: (što bi rekla Sendi, posle ovoga će mi zavrnuti ''šiju'' :lol:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da kažem Dum da ona izgleda "puca" na to da joj ja zavrnem šiju... Drugi put za kratko vreme ne da joj đavo mira. :diablo: :blum3: :lol:


Dum, sad ću nešto da ti poklonim. :evil:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Najbolji je Mister No...skoro sve brojeve imam...na tavanu uredno spakovane yes3

Zagora sigurno nemaš sve jer je počeo da izlazi 60 i neke, nisi ti toliko stara :)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Htela bih da kažem Titu, da požuri sa tim poklonom, pošto moram da se spremim za spavanje...(mislim, dok stavim zube u čašu i tako to...:lol:)

Htela bih da kažem Deathu...Opa, ti si ''statisitčar''...Nisam znala....:lol: Ma mislila sam na brojeve u vreme kada smo ih čitali, jer smo sve brojeve kupovali...Na to sam mislila (a vidim, ovo postaje ozbiljno...nema sve argumentovano..., mora se voditi računa...:acute:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Htela bih da kažem Deathu...Opa, ti si ''statisitčar''...Nisam znala....:lol: Ma mislila sam na brojeve u vreme kada smo ih čitali, jer smo sve brojeve kupovali...Na to sam mislila (a vidim, ovo postaje ozbiljno...nema sve argumentovano..., mora se voditi računa...:acute:)

Nije statistika , to je znanje :)
Naravno da mora da se vodi računa, bolje ja da te upozorim nego...PYC na primer :mrgreen: ...posle da se priča po forumskim kuloarima - Ona Dum je neozbiljna, ne zna šta priča :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da kažem Deathu da Dum možda nije toliko stara po godinama, ali je zato stara duhom. yes3 Ovaj, čekaj, nešto sam pobrkao... zaboravite... :lol:


Hteo bih da kažem Dum da je poklon čeka... Divan poklon pred spavanje... :lol: Sad mogu zubi u čašu (bolje nego kod Pere na obradu)... :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top