Hteo bih da kažem članu foruma...

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ma opasna je to ženska Ruse. Ona bi najradije da me pretvori u loptu i da me tumba kako ona hoće. :mrgreen:
Ali neka ona mene grdi, neka se sprda sa mnom, ja ću nju i dalje da volim. :give_heart::mrgreen: A i imam set konkretnih mera, kako da je dovedem u red. :mrgreen:

Sendi, ti se me danas razočarala.warningNijedna pohvala na moj račun. Mnogo sam razočaran, i ove moje reči izlaze iz moje ranjene duše. :mrgreen: I zamolio bih te da neke naše intimne razgovore, ne iznosiš u javnost. :mrgreen:

Bond Girl bih želeo da kažem da nije Tito tako dobar čovek kako ona misli. Od skora si na forumu, pa evo ja ću te malo bolje upoznati sa njim;

Problematičan i opasan tip. Hvalisavac, koji je umislio da se oko njega svet okreće. Samozaljubljen u svoju pojavu. U poslednje vreme se razuzdao, bahato se ponaša a voli i da mrsomudi. :mrgreen: Sklon kriminalnom ponašanju, i ima želju da ljudima uteruje strah u kosti. :D
Ja sam dugo na forumu, dobro ga poznajem, tako da ti je moj savet, da obratiš pažnju na njega. :D

Moram još jednom da napišem da se izvinjavam na neke greške u pisanju, od pre 2-3 dana sam prešao na Serbian Latin. :mrgreen:

Opasna, opasna, dobro si to primjetio. A u tom setu koji spominješ, ništa ti osim aseva neće pomoć. Mora da joj prozuji pored ušiju, da nema vremena da reaguje, samo razrogačene oči i otvorena usta... od čuda. Samo tako dobijaš set i meč.

To što je voliš, to je mnogo lijepo, sve one mnogo vole da se vole. To ti je veliki plus... ko kuća.

Uuuu, ovo ne valja, to da te razočarala ne smiješ više da govoriš. I to za pohvale ne valja, ti moraš nju da hvališ... bar jednom sedmično. Najbolje ponedeljkom, tad joj nekako najbolje odgovara, tako je i ja hvalim.

Što se Bond girl tiče pusto to, nije to za tebe da imaš harem. Mislim jesi ti ko saudijski šejk i znam ja da bi ti bio kadar ali to se ne radi javno, sakrij brate. I mnogo je bre 500 km, drž se ti ove na 20-30.


I što si se okomio na ovog Megatrend apsolventa, ko da mu Mlađan nije dovoljan. On je tvoj drug, saborac, nemoj tako.

Serbian latin... šta da ti kažem, nije sjajno ali bolje i to nego da si prešo u Jehovine svjedoke.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Ima, privlači on i žene, ne samo djevojke. Ispod triest godina, završio faks, para ko saudijski šejk (njegove riječi) preko 190 visine, meku dušu ko pamuk i čelično čvrst ku... pardon... karakter. Sve ti to moj Mobilni neodoljivo privlači žene pa lete kaj ose na bostan.
E, kad to sve postigneš, a imaš vremena, tek ti je 15, izujedaće te ose.

P.s. Za intrigante i insinuante koji se raspadaju od svoje pokvarene mašte, ku... je trebalo da označava kurs ali mi se u posljednjem momentu prikladnijim učinio izraz karakter.
hehehehe.....pa evo ovako visok sam 193 xD ...... fax nisam zavrsio, nzm dal' u mom slucaju "devojcice privlacim" , videcemo rezultate xD , za ovo ku (xD) nzm .......a o kakvi osama se radi .... koristis epitete i hiperbole koje jos nzm da prevedem xDDD :) .....
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Htela bih da kažem drugu Titu, Deliji i Deathu! CCC
Nema me par dana i evo šta se desi sa klanom!:-? Samo dok vas dohvatim!:blum3:
Drugarica Sendi vas je skroz zbunila a Medo doliva ulje na vatru!to_keep_order:lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
hehehehe.....pa evo ovako visok sam 193 xD ...... fax nisam zavrsio, nzm dal' u mom slucaju "devojcice privlacim" , videcemo rezultate xD , za ovo ku (xD) nzm .......a o kakvi osama se radi .... koristis epitete i hiperbole koje jos nzm da prevedem xDDD :) .....

Pa jest... koristim... ja nisam odavle. Što se jezičkih stilskih figura tiče a s obzirom na moju lokaciju i porijeklo najčešće se služim onomatopejom, dakle režim, kevćem, brundam ko međed, njačem ko magarac, mučem ko krava, vrlo rijetko i samo kada se napijem miž da čuješ i cvrkut od mene.

Ku... je objašnjeno i tu ti sa daljim objašnjenjima ne mogu pomoći. Žene sam u pojedinim životnim situacijama ( kada su muškarci u pitanju) uporedio sa osama mada ima i nekih koje prije liče na sršljene (lat. Vespa Crabro). Znaš kako ose vole voćne sokove i voće pa ljeti moraš da paziš da ti ne upadne u čašu. Tjeraš ih tjeraš a one ko omađijane... opet navaljuju.

Ima šanse za tebe ali moraš da budeš dobar đak jer samo oni dobivaju dobre djevojčice. A ako želiš najbolje djevojčice pa još da su nestašne, da im stalno neka čudna svjetlost sija iz očiju onda mora da budeš mangup. To se ne uči u školi. Ne vucibatina, nego mangup.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
PYC brate hvala veliko na objasnjenju tvog recnika xD ... (vidim naslov najnovijeg modernog Rjecnika "PYC-ov prevod starog Vukovog rjecnika" ....... vidim da si iz RS :) .... ja sam iz Srbije ali obozavam da slusam vas govor i ta I(jekavica) ako sam se dobro izrazio :) ..... uspeh je sasvim ok .... tu se slazemo e sad za to mangupiranje u nasem (ulicnom) skolskom prevodu Q***NJE, morao sam da cenzurisem xD ... al verovatno si shvatio :) ..... ja msm da nikad nebih mogao da se mangupiram -.- .... to je ono sto najvise mrzim kad vidim kod nekih decaka ... mnogo puta sam ulazio u konflikte zbog toga :) .... kako verbalne tako i fizicke :) ...... al dobro nije bitno.......uglavnom u danasnjem "retardiranom" svetu nemozes da osvojis lepu devojku a da nemas puno PARA, lepa KOLA (sleng-KOLICA), da si lep (ka lutka xD), da imas muskulaturno telo k'o terminator, itd . . . da nenabrajam .... za pametne "decake", tj. ljude ipak ja imam 15 godina.....polako postajem covek i formiram svoju licnos' (samo da se zna ovo pametno neodnosti se na mene u punom smislu xD) kazu da su CUDACi, BUBALICE, itd. razni vulgarizmi -.- ..... a u sustini neshvataju koliko pametni i inteligentni ljudi mogu biti romanticni, jer danasnje devojke samo o jednom misle .... aj da vidim sta ce te vi napisati .... sta mislite o cemu ..... samo da kazem da nije ono na sta ste svi pomislili xD ..... :) ajmo sad zagonetke da se igramo :D .. pozz svim kolegama
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hteo bih da kažem Haj Tek komradu HTC-u da je za jednog petnaestogodišnjaka prilično mudar. yes3 Biće nešto od tebe. yes3 :D Samo da te ovaj Rus ne pokvari. :lol:


Hteo bih da kažem drugarici Mars :yahoo: da navraća ovde češće kako bi "šoci" bili manji. :mrgreen:
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Hehehhehe hvala Tito :) .... trenutno proucavam vanzemaljce iz SAD-a tacnije Rozvela iz 1947 valjda :S ........ hehhhehe.......a dal' ce od mene postati covek to cemo tek kasnije videti .... sebe cu smatrati covekom kad se ozenim i zasnujem porodicu a sad ovo ostalo polako ce doci :) .....
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top