HRISTOS VASKRSE

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.332
Da, narodu, jer napad na tebe Slape, kao i na Antoniju, nije išao samo linijom napada na Una Sancta Ecclesia Catholica, nego i prljavom nacionalističkom linijom.

Pre svega tom linijom.

Sve je meni jasno. I upravo su jučer ponovno pokušali "natjerati" moderatore da te teme zatvore (zaključaju za disuju). Kao ovu: https://serbianforum.org/threads/sto-su-katolici-radili-za-vrijeme-hitlera.794185/post-2328928

Shvatili su, jedini način da obrane "EGW-Adventizam" je da "začepe usta" onima koji o EGWizmu iznose činjenice.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Shvatili su, jedini način da obrane "EGW-Adventizam" je da "začepe usta" onima koji o EGWizmu iznose činjenice.
Ništa oni shvatili nisu. Ma koliko se upinjali i trudili. Ellen Gould White, William Miler, i sve iz njihovog "revivala" ostaje laž.

Pitam se samoi jesmo li mi, bilo ko od nas tražili da oni budu uklonjeni sa foruma? Nismo. Dakle. Dokazi su jasni. Ako je shabatarizam istina, čemu onda napadi na druge? Čemu onda zavere za uklanjanje drugih? Čemu?

Samim svojim napadima na druge, uklanjanjem tema, spamovanjem, dokazali su da je adventizam LAŽ.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ono što je u svemu ovome indikativno je to da je operacija, oko koje je buknuo "rat" na forumu započeta sa ciljem ućutkavanja. Ok, razumem "osetljivost" adventista na istinu,i alergičnost istih na argumente. Ali ne razumem, niti ću ikada moći da razumem potrebu da se neko eliminiše isključivo zato što pripada određenom narodu.
Da, narodu, jer napad na tebe Slape, kao i na Antoniju, nije išao samo linijom napada na Una Sancta Ecclesia Catholica, nego i prljavom nacionalističkom linijom.
Pre svega tom linijom.



Darth, mora da shvatis da smo mi na ovom forumu godinama pre tebe, pa nije bilo nikakvog rata dok niste ti i Slape dosli. Vi ste poceli rat!

Tebi i Antoniji, ova dvojica, pa i njihov prilepak negirali su pravo da iznostiš istinu samo zato što si Hrvat, Njih trojica išli su i dalje idu u svojim pokušajima da na nacionalnoj osnovi rasture front koji se suprotstavlja njihovoj doktrini.[/QUOTE]

E ako nikad nosi rekao "istinu" sad si potrefio??????
Pre svega, ja nikad nista nisma rekao protiv Antonije, ona je dostojan vernik svoje Crkve i ja to cenim. Ali ti i Slape ste velika sramota za vasu crkvu! jer neprestano umesto istine iznosite lazi i prevaru.

Otkuda si ti se seto da Adventistima pripises nekakav nacionalizam? To ti je najveca glupost. Advnetisti imaju bracu i sestre u svim rasama, nacijama i plemenima na Zemlji.
Ti si nacionalista, i imas pravo da budes sta hoces, a tu glupost nemoj meni pripisivati, jer to nikad nisam bio, nisam sada, niti cu ikad biti. Ponasajte se vi dostojanstveno, posteno, pa niko nece imati nista protiv vas. A posto neprestano dajete dezinformacije i lazi, svakako da to nije prihvatljivo, a sto je jos i gore to je sramota i za vasu crkvu. Kakve to svetenike ona ima?

Ostali deo tvog mometara je besmislica i neistina, na koju ne zelim da ista kazem. To je tvoja slika, pa neka ti i dalje bude!
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ne bavite se u raspravama političkim i nacionalističkim konotacijama! To nije dozvoljeno na ovom forumu. Osim toga, ovo je tema Hristos vaskrse!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ne bavite se u raspravama političkim i nacionalističkim konotacijama! To nije dozvoljeno na ovom forumu. Osim toga, ovo je tema Hristos vaskrse!
Hmm, a adventistima je dozvoljeno da se time koriste da bi diskreditovali sagovornike čiji im se postovi ne sviđaju. I time doveli do zaključavanja tema? Ujedno, i ova tema je kao i sve čega se Tripo41, Marko1932, Laodikeja dohvate spamovana. Umesto čestitke za Uskrs - Vaskrs, dobili smo šta? Besomučno izazivanje od strane prvog pomenutog I onda ide skretanje sa teme.

Ako se ko služi nacionalističkim i političkim konotacijama u svom diskursu to je Tripo41. U svom odgovoru na Slapov post to sam i naznačio.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Hmm, a adventistima je dozvoljeno da se time koriste da bi diskreditovali sagovornike čiji im se postovi ne sviđaju. I time doveli do zaključavanja tema? Ujedno, i ova tema je kao i sve čega se Tripo41, Marko1932, Laodikeja dohvate spamovana. Umesto čestitke za Uskrs - Vaskrs, dobili smo šta? Besomučno izazivanje od strane prvog pomenutog I onda ide skretanje sa teme.

Ako se ko služi nacionalističkim i političkim konotacijama u svom diskursu to je Tripo41. U svom odgovoru na Slapov post to sam i naznačio.
Nećemo se raspravljati. Niko od vas nije imun na spamovanje tema, ali nacionalizam i politika se neće tolerisati na ovom forumu.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Hmm, a adventistima je dozvoljeno da se time koriste da bi diskreditovali sagovornike čiji im se postovi ne sviđaju. I time doveli do zaključavanja tema? Ujedno, i ova tema je kao i sve čega se Tripo41, Marko1932, Laodikeja dohvate spamovana. Umesto čestitke za Uskrs - Vaskrs, dobili smo šta? Besomučno izazivanje od strane prvog pomenutog I onda ide skretanje sa teme.

Darth, posto si dodao jos jednu nesitinu koju si i meni prikljucio, molim te pronadji u mojim komentarima stra je to nasionjalisticko?
Ni ja, niti iko iz moje porodice nismo bili, nismo sada niti cemo ikada biti nacionalicti. Nego ti popovi kad nemaju nista drugo, onda hvataju se bilo cega da bi se opravdali pred javnosti, ali time sami sebe jos vise uvaljuju u glib.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.332
Darth, mora da shvatis da smo mi na ovom forumu godinama pre tebe, pa nije bilo nikakvog rata dok niste ti i Slape dosli. Vi ste poceli rat!

Ali ti i Slape ste velika sramota za vasu crkvu! jer neprestano umesto istine iznosite lazi i prevaru.

Kako možeš bez jednog jedinog argumenta iznijeti ovako tešku optužbu, proglasiti nekoga lažovom. Zato tražim od tebe da citiraš bar jednu "moju laž" o Adventistima, ili, ako je ne izneseš, tražim od moderatora da me zaštite od tvojih uvreda.
 
Natrag
Top