Hriscanska Muzika

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A sta smo "lazno napisali"?
Nema veze, tema je postavljanje videa i muzike, pa se vratimo na to...

Pitaj DarthShonea koji je ispunjen i verskom i nacionalnom mrznjom.

Ako takve rodove radja Pravoslavlje, i taj ideal pripisuje Bogu i njegovom carstvu, onda je to strasno.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Pitaj DarthShonea koji je ispunjen i verskom i nacionalnom mrznjom.

Shone je ispunjen "nacionalnom mrznjom"? Koliko znam covek je govorio protiv nacionalizma svo vreme!!!
Da nisi pomesao Tripa i Shonea? Ili i ovu tvoju izjavu treba da okarakterisem kao "namernu laz"?
Stvarno ne mogu tu izjavu da pripisem "religioznom slepilu"!

Ako takve rodove radja Pravoslavlje, i taj ideal pripisuje Bogu i njegovom carstvu, onda je to strasno.

Od kad je Shone pravoslavac??? I da jeste rodovi mu nisu nacionalisticki!
Poceo si da se bavis izmisljotinama i to gadnim!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ne bih rekao iz njegovih izjava.

Ili je mozda putnik kroz vreme, stari ratnik iz prvog i drugog svetskog rata:)
Hoces reci da mrzi nemce ili sta? Da je nacionalista?
Jesi li ti stvarno slep ili si zlonameran???

Bice da je ovo drugo, jer nemoguce je da covek bude toliko zaslepljen, da ne vidi smisao recenog.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Hoces reci da mrzi nemce ili sta? Da je nacionalista?
Jesi li ti stvarno slep ili si zlonameran???

Bice da je ovo drugo, jer nemoguce je da covek bude toliko zaslepljen, da ne vidi smisao recenog.


Pre bih se reklo da si ti slep, ili ne citas njihove komentare.

Pljuju po Nemackoj zbog Lutera, po Americi zbog Ellen White i nekakvih navodnih sekti, po Svajcarskoj zbog Nazarena, itd.

Samo gde je Pravoslavlje to velicaju.
A sad ste presli da velicate i Hrvatsku i Italiju jer su to Katolicke zemlje.

Baviti se uopste tim stvarima moze se nazvati samo verskim nacionalizmom.

Meni nije problem da je Bozja crkva i iz Albanije ili sa Farskih osrva, jer ja se ne bavim nacionalizmom, vec Bozjom promisli, jer ni Bog se time ne bavi jer njega nacionalno poreklo ne interesuje, i mogao je crkvu osnovati i na marsu, to ne menja stvari... a vi bi tada pljuvali po marsovcima.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Pre bih se reklo da si ti slep, ili ne citas njihove komentare.

Pljuju po Nemackoj zbog Lutera, po Americi zbog Ellen White i nekakvih navodnih sekti, po Svajcarskoj zbog Nazarena, itd.

Samo gde je Pravoslavlje to velicaju.
A sad ste presli da velicate i Hrvatsku i Italiju jer su to Katolicke zemlje.

Baviti se uopste tim stvarima moze se nazvati samo verskim nacionalizmom.

Meni nije problem da je Bozja crkva i iz Albanije ili sa Farskih osrva, jer ja se ne bavim nacionalizmom, vec Bozjom promisli, jer ni Bog se time ne bavi jer njega nacionalno poreklo ne interesuje, i mogao je crkvu osnovati i na marsu, to ne menja stvari... a vi bi tada pljuvali po marsovcima.
Ti si ili slep ili ocajan. Nikakav nacionalizam i nikakvu mrznju prema bilo kojoj naciji ili drzavi niko nije izrazio. Naravno da se u pojedinim drzavama nalaze koncentrisani odredjeni satanisticki centri a to su amerika i naravno nemacka, to je zapad u globalu, to su sve one zemlje koje je Milos velicao kao protestantske. Neka nadje da li je satanizam vise zastupljen kod nas, naravno da nije! I zasto bi neko ko je to izjavio bio nacionalista? Nego ti si ocajan.

Ovo radi zlo namjerno , sramota
Ne znam Antonija vise sta je namerno a sta proizvod zaslepljenosti, ali imaju oba elementa. I stvarno je sramota, jer covek nije izrekao nijednu nacionalnu tvrdnju..
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Mire, govoris drugima da su slepi, a sam si priznao ono sto sam ja i tvrdio.

Vi svi mrzite sve sto nije poteklo iz tradicionalnih crkava i drzava.

Sada si to priznao.

Nije zapad nikakav centar satanizma, i nije to ni jedna drzava.

Tako nesto ne postoji.

Cudo da nisi pomenuo vlasku, jer je ona centar magije i satanizma na balkanu i u Srbiji, i nema drzave gde ima vise satanizma nego u Vlaskoj.

 
Natrag
Top