Hriscanska Muzika

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Samo prosvetljeni ce razumeti ovaj video. Ja sam vec ranije objasnjavao kako je magija vezana za frekvenciju i vibraciju, ni za sta drugo.. ONA NEMA VEZE SA DEMONIMA - JER DJAVO KORISTI PRIRODNE ZAKONE! Tesla je kao i uvek bio u pravu.. Ovo objasnjava sve u vezi magije, kao i ono sa pocetka Biblije "Rece Bog.."

"Ako zelite otkriti tajne univerzuma, razmisljajte o njima kao o energiji frekvenciji i vibraciji"(Nikola Tesla)

 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
ONA NEMA VEZE SA DEMONIMA - JER DJAVO KORISTI PRIRODNE ZAKONE!

Pa i ne može drugačije.

Kako niko ne shvata da je satana ograničen zakonima koje je postavio Bog. Sotona naime nema, kako je to Tolkin u svom Silmarilionu lepo nazvao "Plamen Neugasivi", taj plamen nema ni jedan od anđela, niko od stvorenja ga nema, osim onih kojima je Bog sam taj "plamen" dao, tačnije poslao. *

Taj "Plamen Neugasivi" Duh Sveti je, treća osoba - ipostas Božiji. A samo je Bog iznad Prirodnih Zakona, i samo je Njemu moguće da deluje a da ih ne koristi. Samo Bogu.

*Što opet dokazuje da je Isus Bog, jer seti se kada, nakon Uskrsnuća, pred okupljenim apostolima, dahne u njih i kaže: "Primite Duha Svetoga".
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Kako niko ne shvata da je satana ograničen zakonima koje je postavio Bog. Sotona naime nema, kako je to Tolkin u svom Silmarilionu lepo nazvao "Plamen Neugasivi", taj plamen nema ni jedan od anđela, niko od stvorenja ga nema, osim onih kojima je Bog sam taj "plamen" dao, tačnije poslao. *
Da, i to je razlog zasto neko moze da cini cuda, a da Bog nije sa njim. Oni to odmah pripisuju sotoni, kao da on cini cuda kroz coveka, ali nije tako. Covek moze i sam da cini cuda, ako zna kako univerzum odnosno zakoni koje je Bog uspostavio funkcionisu!

Naime, djavo ne cini nista suprotno ovim zakonima, on je njima ogranicen. A coveka je ucio kako kroz magiju i on moze da iskoristi Bozju silu da ostvari sebi korist. Magija zapravo i jeste nauka, a ne neka "hokus pokus" stvar kao sto se misli..

U magiji pronalazimo naucne principe, i upravo se sve zasniva na "vibraciji frekvenciji i zvuku" kao sto sam i rekao..

Spasoje Vlajic za koga si mozda cuo, je sledeci Nikolu Teslu, shvatio da frekvencija i vibracija stvaraju rezonancu, tj. da zvuk utice na grupisanje materije i stvaranje podudarnosti, odnsono na okolinu. Njegova knjiga Svetlosna Formula to najbolje opisuje.. I to prosto funkcionise, ali na najnizem nivou, to je taj pocetni nivo kojim se Spasoje Vlajic bavi..

Ako ovo prevedeno na makro velicine, naucnici su dugo mislili da geni odredjuju kako ce se zivo bice ponasati i izgledati, kako ce da funkcionise, da geni odredjuju njegiv oblik i funkcije. A onda su shvatili da neke zivotinje imaju identicne gene sa drugima, pa ne izgledaju isto i ne funkcionisu isto. Na primer zirafa ima identicne gene kao kit, ali zirafa nije kit!

To pokazuje da nesto drugo utice na obrazovanje oblika tih zivotinja, i da nesto drugo spolja uzrokuje grupisanje celija i materije, tako da one obrazuju odredjeni oblik ili vrse odredjene funkcije! Geni uopste nemaju uticaj na to!

Geni su gradivni materijal. Na primer kao sto su sve zgrade sagradjene od betona i cigala, pa ne izgledaju isto, tako i ziva bica su sacinjena od gena i celija, a ne izgledaju isto.. Nesto spolja utice na njihovu konstrukciju! Odnosno neko mora to da sagradi, ne moze zgrada sama sebe da sagradi, bez obzira sto postoji nacrt!

Zakljucili su da postoji neka vrsta "morfogenetickog polja" koje usmerava celije i gene da se grupisu na odredjeni nacin i da na taj nacin obrazuju zivo bice.

Po mom misljenju ovo je zapravo vibracija tj. frekvencija (ono o cemu je Nikola Tesla i govorio).. A sve ostalo je povezano sa tim..

Inace, Bog je zabranio coveku da se bavi ovim stvarima. Rekli bismo da su savremeni naucnici neka vrsta modernih "magova", a on ih zato i ne voli, jer pokušavaju da shvate sustinu, a sta ce posle sa tim? Imaju li dobre namere? Bog je upravo zato zabranio ljudima bavljenje ovim stvarima, ne iz religionih razloga ili zato sto zeli nesto da sakrije, vec zato sto je covek sebican, pa ce to znanje iskoristiti (i koristi ga) za svoju korist, a ne za dobrobit drugih!
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Zbor Mihovil oduševio Zagrepčane


Jedna od najlijepsih božićni pjesama , Evo kako se Bog prekrasno proslavlja u Zagrebu
PREDIVNO

 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Evo sta je duh Adventizma.
Ljubav, slava Bozja, radost u Duhu Svetom, pozrtvovanost za spasenje sveta...


 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Jedna po meni od najlepsih klasicnih melodija koja u par minuta oslikava ceo Isusov zivot, njegovo rodjenje, sluzbu, Gecimaniju, patnje i smrt na krstu, i vaskrsenje i pobedu, kao i rod njegove smrti - spasenje coveka iz ropstva greha i smrti.


 
Poslednja izmena:
Natrag
Top