How To Install IPTV On Your Samsung TV

Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
121
SS IPTV on Samsung Smart TVs of J Series imam bas taj Samsung J Serije kupio sam ga pre mesec dana i nikako ne mogu da instaliram SS IPTV u cemu je stvar?
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
SS IPTV on Samsung Smart TVs of J Series imam bas taj Samsung J Serije kupio sam ga pre mesec dana i nikako ne mogu da instaliram SS IPTV u cemu je stvar?
Motda nebi bilo lose jos koja info. sem toga ne mogu, sta si uradio i kako si probao. Probaj i drugacije uloguj se kao root ime foldera stavi ssiptv i onda vidi dali ti se pojavio u hubu..za pocetak
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
121
ok, ja sam samo stavio ime foldera ssiptv probao i nje htelo, priznajem da sam nov u ovome dobro bi mi dosla strucna pomoc.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
da ne spamujemo temu
Skini i raspakuj SS IPTV preimenuj umesto samsung u ssiptv. Usb formatiraj u FAT32 i ceo folder ssiptv kopiraj na usb, i onda u baci u tv. Za dalje prati ovaj video i mora da radi , sto se tice procedure...
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
sve ti je to manje vise isti princip, na njihovom sajtu imas i online listu da ubacis....Ja koristim siptv i prezadovoljan sam a za ssiptv postoji adon za chrome i tu sam ubacivao filmove a i sad ponekad samo to koristim...
samo dobru listu nabavi i uzivaj
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
[raw]
<div style="display:block;overflow:hidden;width:1250;height:700px;"><iframe style="margin-top:-1px;margin-left:-1px;margin-right:-1px" height="700px" scrolling="yes"src="http://siptv.eu/howto/" width="1250px"></iframe></div>
[/raw]

oHg7zH7.jpg
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Ovo dole nije slika nego ...


1. choose list from PC
2.upload list
3.if is all OK you will see number off channels you uploaded

[raw]
<div style="display:block;overflow:hidden;width:1250;height:700px;"><iframe style="margin-top:-1px;margin-left:-1px;margin-right:-1px" height="700px" scrolling="yes"src="http://siptv.eu/mylist/" width="1250px"></iframe></div>
[/raw]
Koristi klizac desno levo da bi video celu stranicu sajta
 
Natrag
Top