How To Install IPTV On Your Samsung TV

Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
368
forkplayer, ne treba vam ni refistracija za ubacivanje listi, samo se regujete na vk.com stosvakako morati i ubacite listu u vk documents i samo preko vk app na forkplayeru otvorite i radi bez problema

ako neko jos koristi forkplayer nek se javi da razmenimo iskustva ja bih ds gledam nase filmove da mogu da ubacim neke stream sajtove sa domacim filmovima ako je neko imao iskustva sa ovim neka piše
 
Učlanjen(a)
13.05.2013
Poruka
93
koristim nStreamLmod. radi odlicno ali nemogu (neznam) da ubacim epg sa foruma. dali postoji neka aplikacija u kojoj se moze dodati EPG
 
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
368
forkplayer na moj predlog dodao naše epg, mislim da je naš sa sf

imate full epg sad tamo
 
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
368
pazi imaš dva načina da dodas liste ja sam provalio drugi kao mnogo lakši, pošto moraš da imaš njihov vk.com na tvom nalogu na vk okačim liste u documents i posle pristupas iz vk aplikacije na forku

a što se tiče epg a, kada otvoris listu kanala izabereš kanal na kom želiš epg i klikneš na crveno dugme na daljinskom ili na menu zavisi kakav ti je daljinski piše ti dole levo SKROZ koje boje je menu dugme. I tu ti se otvori lista videćeš između ostalog i epg obično je prvi, onda izabereš zemlje naše su poslednje, i na kraju kanal.

malo to nekad ide sporo najbolje da tim nekim kanalima main koje najviše gledaš i za koje hoćeš epg da promeniš ime kako je ime u epg listi i onda ti čita automatski. na kraju kada sve to podesim ideš menu opet pa izabereš save and exit. valjda ces da ukapiras malo sam zakomplikovao
 
Natrag
Top