Šta je novo?

How To Install IPTV On Your Samsung TV

Sasa34

Sasa34

Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
92
SS IPTV on Samsung Smart TVs of J Series imam bas taj Samsung J Serije kupio sam ga pre mesec dana i nikako ne mogu da instaliram SS IPTV u cemu je stvar?

D

dppaki

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.587
SS IPTV on Samsung Smart TVs of J Series imam bas taj Samsung J Serije kupio sam ga pre mesec dana i nikako ne mogu da instaliram SS IPTV u cemu je stvar?
Motda nebi bilo lose jos koja info. sem toga ne mogu, sta si uradio i kako si probao. Probaj i drugacije uloguj se kao root ime foldera stavi ssiptv i onda vidi dali ti se pojavio u hubu..za pocetak

Sasa34

Sasa34

Član
Učlanjen(a)
21.11.2011
Poruka
92
ok, ja sam samo stavio ime foldera ssiptv probao i nje htelo, priznajem da sam nov u ovome dobro bi mi dosla strucna pomoc.

D

dppaki

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.587
da ne spamujemo temu
Skini i raspakuj SS IPTV preimenuj umesto samsung u ssiptv. Usb formatiraj u FAT32 i ceo folder ssiptv kopiraj na usb, i onda u baci u tv. Za dalje prati ovaj video i mora da radi , sto se tice procedure...

D

dppaki

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.587
sve ti je to manje vise isti princip, na njihovom sajtu imas i online listu da ubacis....Ja koristim siptv i prezadovoljan sam a za ssiptv postoji adon za chrome i tu sam ubacivao filmove a i sad ponekad samo to koristim...
samo dobru listu nabavi i uzivaj

T

treblee

Član
Učlanjen(a)
17.03.2013
Poruka
9
kako da ubacim nettv listu u siptv?

bind

bind

¯™¯