Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.08.2011
Poruka
2
Windows defender problem

Kao što naslov kaže imam problem sa Windows defender services not working Eror Code:0x6D9. Ako neko zna kako ponovo pokrenuti neka se javi.Da napomenem kada odem u services i kliknem na start services izbacuje mi ovo Ashampoo_Snap_2011.12.19_17h48m05s_001_.jpg i kada pokušam da ga uključim na automatic neće uvek vrati na manual startup tipe.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
pogledaj ovde
Kod:
[url=http://xpdrivers.com/video-card/ibm/_3_2750.cfm]IBM Video Card Drivers for Windows XP, Vista & Windows 7[/url]
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
pogledaj ovde
Kod:
[url=http://support.microsoft.com/kb/931849/en-us]Error message when you run Windows Defender: "Error Code 0x800106ba"[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruka
27
racunar nece da se upali

Zdravo svima, imam jedan problem pa ako neko zna rjesenje dobro ce mi doci. Naime, imam racunar koji mi je radio normalno sve do danas. Sve je bilo ok i kada sam zavrsio sve radnje na njemu jednostavno sam ga ugasio kao i uvek. Međutim nakon nekih sat vremena sam hteo da ga upalim i kada sam pritisnuo dugme za paljenje on je poceo normalno i nakon par sekundi se sam ugasio, pokusao sam ponovo par puta i opet isto. Otvorio sam ga i usisao svu prasinu tj. na kulerima od procesora, hard diska i napajanja i vidio da kada ga upalim, lampica na maticnoj svetli, kuleri pocnu da se okrecu ali ne cuje se onaj beep kada se pali i jednostavno se sam ugasi nakon 3 sekunde, cak ne moze ni da ocita cd sa windowsom. Molim vas da ako iko zna neko objasnjenje da mi javi u skorijem roku da ga ne nosim nekom serviseru koji ce mi debelo naplatiti. Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Moze biti veoma lako da ti je napajanje otislo,pa ako nisi avanturista onda ravno u servis,pozzzz
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Zdravo svima, imam jedan problem pa ako neko zna rjesenje dobro ce mi doci. Naime, imam racunar koji mi je radio normalno sve do danas. Sve je bilo ok i kada sam zavrsio sve radnje na njemu jednostavno sam ga ugasio kao i uvek. Međutim nakon nekih sat vremena sam hteo da ga upalim i kada sam pritisnuo dugme za paljenje on je poceo normalno i nakon par sekundi se sam ugasio, pokusao sam ponovo par puta i opet isto. Otvorio sam ga i usisao svu prasinu tj. na kulerima od procesora, hard diska i napajanja i vidio da kada ga upalim, lampica na maticnoj svetli, kuleri pocnu da se okrecu ali ne cuje se onaj beep kada se pali i jednostavno se sam ugasi nakon 3 sekunde, cak ne moze ni da ocita cd sa windowsom. Molim vas da ako iko zna neko objasnjenje da mi javi u skorijem roku da ga ne nosim nekom serviseru koji ce mi debelo naplatiti. Hvala unapred

Najvjerovatnije da je napojna jedinica, kao što reče astronaut.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Napojna ili matična ploča, da te utješim nedavno sam imao jedan takav slučaj i bila je napojna!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2011
Poruka
26
Probao sam ovde.Skine mi se neki program Driver Tools,skeniram pomoću njega ali mi ne izbaci ništa za video driver.
A i da bih mogao da skidam drivere potrebo je platit program.
 
Natrag
Top