Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
32
Da znam
ali u sobi već imaju (on i stariji brat )desc računar i sad je tuča a baš i nema previše prostora za drugi pa je pao neki dogovor oko lap topa
šta da radim sve to mora da se uradi sa puno kompromisa da pomirim njihove stavove i želje ženu koja za sve to misli da je ne potrebno moje finasije i td :(
ok hvala na odgovoru i meni se cini ovaj asus bolji samo ne razumem se u procesore
u radnji ovaj asus vode kao starinu outlet a acer je u redovnoj prodaji cena gotovo ista.
hvala još jednom
 
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
1
Imam Windows 7 i instaliro sam PES 2012 trebam da ga krekujem ali kad otvorim lokaciju fajla ulazi mi u prozor na kojem su igre koje dodju na windowsu 7,pa znali neko kako da krekujem pes 2012 na windows 7?? POMOZITE MOLIM VAS :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
tv kartica kworld 7134se

ako neko koristi ovu karticu da mi pomogne kako da skinem ekran tx koji se postavi preko ekrana slike nekog tv kanala tako da mogu odvojeno pratiti obe slike. na prethodnoj tv kartici to je moglo da se uradi.
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2011
Poruka
5
koristim monitor acer al1716 i prilikom pokretanja racunara nece odmah da se upali centralna jedinica normalno radi ali ne i monitor i nakon vise pokusaja monitor pocinje da normalno funkcionise...a od prilikom prvog paljenja na desktopu se samo pojavi crna slika ako moze neko pomoci unaprijed hvala
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Sto se tice toga sto nece da se upali,progbaj zameniti kabl,ako to ne pomogne,probas sa drugim monitorom,ukoliko i tada bude zezalo,znaci da je problem u grafickoj kartici,a u suprotnom je do monitora..

Za crnu pozadinu,da li ti se pojavljuje ovo u donjem desnom uglu?
Genuine_Logo.jpg

ako je to,znaci da ti sistem trazi aktivaciju
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
mp3-text

da li postoji program da snimljeno predavanje na mp3 moze da mi da u tekstualnoj formi?
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2011
Poruka
5
imam problema sa monitorom acer al1716. problem je u tome sto se prilikom startanja racunara centralna jedinica normalno radi a monitor ne tj. radna povrsina bude crna... treba nekolko puta ponoviti postupak paljenja da bi monitor poceo normalno funkcionisati ako bi neko mogao dati prijedlog o rjesenju problemaa unaprijed hvala
 
Član
Učlanjen(a)
24.02.2011
Poruka
5
ma nije genuine u pitanju.. aktivacija je regularna jednostavno sve pocrni ne vidi se nista bude kao da je monitor ugasen probat cu sa drugim rijesenjima koje ste ponudili
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Pa nisi lepo formulisao tvoju recenicu,da si napisao da se na monitoru pojavi crna slika,u redu,ali ti si napisao da se na desktopu pojavi,sto je potpuno drugo znacenje
 
Natrag
Top