Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Ok hvala.Znam za tu stranicu.Koliko je pouzdano to testiranje.Šta misliš da li bi bilo bolje da instaliram 32-bitni sistem ?
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Ja uvek koristim veliki kompresor za duvanje bilo koje prasine u kompu.naravno sa onim istoljem za vazduh a ne za gume :D i nebih ti preporucio da razdvajas taj kuler od ovog hladnjaka
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
Mozda je datoteka izdeljena sa programom HJ Spliter 3.0,obzirom na ove nastavke 001,002...
To izgleda otprilike kao na slici:

HJ%20Spliter.jpg


Preuzmi program HJ Split 3.0 sa sledeceg linka:

Kod:
[url=http://www.hjsplit.org/]HJSplit: free file splitting software for Windows, Linux and other platforms[/url]

Pokreni ga,idi na opciju join,obelezi i uvuci u program samo prvi 001 fajl-posle toga-Start
HJ Spliter ce da ih spaja redom i dobices ISO ili exe intalaciju te igrice.Ako ne moze ovako,okaci sliku,da vidimo koja je to extenzija u pitanju,pozz
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
nije samo ovaj slucaj, bilo ih je do sada ko zna koliko slucaja, izgleda da im je forum ko svicarski sir, izgleda niko nece da se potrudi oko zastite i bezbednosti foruma
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
DELL ti je kvalitetniji i daje duzu garanciju za jednu godinu, ali procesor mu je isuvise slab. S druge strane DELL ima 2GB rama vise od Acera, ali ram mozes i naknadno da ubacis, tako da bi moj izbor bio Acer. Ipak, ako uzimas na rate, dodaj jos 6-7.000 dinara i uzmi neku bolju konfiguraciju. Nemoj da pravis velike kompromise za male pare.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2011
Poruka
85
smanjite malo ono upozorenje kad kucate nesto u pretrazivacu. kad god ocu da otkucam nesto , da trazim po sajtu , izbaci mi veliki beli pane na kom pise da mora najmanje 3 slova... molim vas smanjite to, zakloni mi sve nevidim ni sta kucam.
 
Natrag
Top