Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
1.043
meni se cini da imaju problema sa" malware". svaki put kada ovaj forum nije u funkciji odem da ga proverim na"http://sitecheck.sucuri.net/scanner/" i pise da je "malware " u pitanju, naravno sada je sajt "cist" ali cini mi se da svremena na vreme da im neko mrsi konce:)
Na forumu nema virusa! Detaljnije o problemu sa bazom i "virusima", pogledajte ovaj post.
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2011
Poruka
1
Posto prvi put koristim ovaj forum neka mi korisnik kome se obraca ne zameri! Pa evo pitanja.
Skinuo sam strumfove film ali kada pokusam da ga izdvojim u odrejden folder trazi mi neku sifru? Gde da je nadjem?
Hvala u napred!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
31
Facebook hack !

Pozdrav raja,
E ovako, zanima me, da li postoji nacin da se provali fb account, password?
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
31
nemoj tako :p Jedan od najboljih foruma koji mi odg/pomogna na sva moguca pitanja i ja se nadam da ce i na ovo ;)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
drago nam je svima sto ti se svidja forum al od nema sanse da dobijes informacije o hakovanju, zaboravi, a tema ce vjerovatno u lock
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
12
Kako napraviti sto manji PDF file

moram napraviti jedan PDF file sa vise slika kojeg hocu da posaljem mogucim musterijama. imam vec adobe acrobat is pokusao sam smanjiti PDF ali ako hocu da slike sacuvaju koliko toliko dobru kvalitetu file je jos uvijek prevelik. mogu ga naravno poslati preko you-send-it ali se bojim da ce prevelik file samo preplasiti ljude. zna li neko od vas neki metod ili program s kojim mogu smanjiti file? izvinjavam se ako ponavljam pitanje za koje vec postoji thread, ali potraga za "pdf" ne finksionise jer su potrebna vise od tri slova... ili sam ja propustio nesto...? hvala unaprijed :???:
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Možeš ga kompresovati sa winrarom ili 7zipom i sličnim programima :) .
 
Natrag
Top