Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
114
Slusalice i Zvucnici

Kako da mi slusalice i zvucnici rade u isto vreme.Ako je moguce bez nekih dodatnih prikljucaka.Imam pozadi zeleni i plavi prikljucak.
:???:
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
To ces tesko izvesti bez dodatnih prikljucaka a postoji mogucnost i da spalis zvucnu tako da bolje svrati do najblizeg shopa i kupi audio razdelnik koji ti razdeli ulaz za 2 jack-a a kosta 100-200 dindzi (sto ti je neuporedivo manje od zvucne:))
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
114
Zvuznici

Kupio sam nove zvucnike (http://www.chinawholesale247.com/me...e06319eda06f020e43594a9c230972d/v/k/vk-08.jpg) na semi oni imaju dugme za gasenje ali na njima ga nema (posto su kineski) ali su bes jaki. Prikljucuju se preko USB kabla koji sluzi za napajanje,ali problem je sto oni rade i kad je komp iskljucen (svetli ima postolje).Pa ako bi mogao nekako pre gasenje kompa da iskljucim taj UBS ulaz i na taj nacin ih iskljucim ili ako ima neki jednostavniji nacin.
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Milose zar ti bas toliko smeta to sto svetli postolje,da bi radio bilo sta da to iskljucis
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
114
hehe ne smeta mi naravno, ali zvucnici koje sam imao ranije su se grejali kada bi ostajali ukljuceni pa se bojim da mi i ovi neriknu tako. Ali mozda i nebi trebalo da me brine jer su oni bili prikljuceni direktno na 220v a ovi na UBS.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.08.2011
Poruka
11
konfiguracija do 450 evra,pomoc :)

zdravo,sastavljam za sebe konfiguraciju koja bi me sluzila nadam se u naredne 2-3 godine za igre,treba mi nesto sto bi isteralo sve najnovije i najzahtevnije igre na high :)
nesto sam ja istrazivao i sastavio (barem sto se tice maticne,procesora,rama i grafike) neku konfiguraciju,ali nisam ubacio kuciste,napajanje i kulere jer sam se nadao da cete mi tu vi pomoci,ne znam ni da li ce biti potrebno,predpostavljam da hoce,barem sto se tice napajanja... hard vec imam,optiku,rezac,tastaturu,mis i tako te stvari ne vezane za perfomanse,tako da mi to ne treba...

evo o cemu se radi:
ploca msi 870-c45
procesor phenom 2 955 box
ram kingston khx1600c9d3 4 gb
grafika gainward gtx560ti-1024-dualdvi-
hdmi-hs

(nadam se da bi ovo potrajalo 2-3 godine i da bih posle mogao da sibnem samo jos jednu graficku i guram dalje bez briga,u suprotnom menjajte i sve ako treba)
otvoren sam za sve predloge i sugestije i prihvaticu ako je ova konfiguracija obicna glupost...:D
da li treba vise rama,da li treba bolji procesor i maticna,skuplji...da li ima nesto jeftinije a bolje,napajanje vi predlozite...sve me interesuje...:D kuciste mi tek nije bitno,al' da mogu da strpam par kulera cisto da ne rizikujem xD
cenovni rang,tu negde do 450 evra...(grafika,maticna,procesor,ram,napajanje,kuciste)

ocekujem odgovor,hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Iskreno ne pada mi na pamet nista jednostavno da ih iskljucis a i kazem sto bi,ja na starom racunaru imam prikljucene zvucnike koje nikad ne iskljucujem jer mi nisu bas pri ruci pa me mrzi i evo rade vec 6 godina bez ikakvih problema(i jos su i drljavi).Jos sada taj komp drndaju moji klinci(4 i 6 godina).Nisam ti bas nesto pomogao al dobro.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Intel CORE i3-550 3.20 GHZ
Ram: 4GB (2x2GB), DDR3, 1333MHz
Hard disk: 1TB, 7200rpm, SATA2
Graficka kartica: ATI Radeon HD5570 1GB DDR3
po meni je ovo malo bolja konf. od te tvoje navedene :) ispravi me ako gresim... naravno ostace para za jos par sitnica...
A iskreno da malo namiris mogao bi imat ovako nesto:
Intel CORE i7-2600 3.40 GHz
Hard disk: 2TB, 7200rpm, SATA2
Ram: 8GB (2x4GB), DDR3, 1333MHz
Graficka kartica: ATI Radeon HD6850 1GB DDR5 i po meni to je konf za narednih par godina, znam sta govorim jer doticnu i koristim yes3
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top