Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
37
Ja lino bi iso na Intelov i5
uz njega onda ide i DDR3 i sva ostal pratnja
licno sam se racarao u AMD ako daga ne planira sebi vise nikad uzeti
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
37
maticna ti je osnova cijelog sistema a ako je ona "kanta" onda logicno
najmanje treba stediti na maticnoj, slobnodno z nju izdvoji malo vise a uskrati na drugi mjestima npr. RAM njega je lako nadograditi za koji jesec kad se opet nakupi ispod tepiha ;)
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
1
acer aspire 5920g media tasteri

Imam acer aspire 5920g sa operativnim sistemom widows7 professional, toch pad radi kako treba ali media tasteri ne rade. Dali neko ima resenje?
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2010
Poruka
13
Matična ploča i procesor

Matična ploča i procesor

Imam matičnu ploču MSI K9N6Gm 64x2 NVIDIA GeForce MCP 61. ( V/S/P) Chipset.
Molim das da mi neko odgovori da li može na nju da se nadogradi procesor sa dva jezgra. Podnožije AM2
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Skener Plustek optic pro p12 problem

Drug je kupio polovan skener Plustek optic pro p12,koji je malo stariji model, medjutim na njegovom racunaru ga uopste ne vidi (Povezivanje ide preko printerskog porta),na mom racunaru takodje je isti problem kada pokrene aplikaciju prijavi da nije ze taj skener,kod coveka od kog je kupljen radi na oba racunara ,ovo je pokusano na vise preinstalacija operativnog sistema,i vise s.pakova (pocevod sp1 pa nadalje) unapred hvala svima na bilo kakvom objasnjenju
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
U zavisnosti od tvojih potreba, ja licno sada imam phenom 955 black edition x4 na 3.2 Ghz i zadovoljan sam njime tako da ,opet zavisi od tebe,samo je bitno staplaniras raditi na njemu
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Moguce je potrazi na googleu aplikaciju Combo fix i skini je to ce ti bar donekle ocistiti viruse ,jer moguce da virus imas u celom racunaru , pa posle toga,preinstaliraj sistem
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
25
ja sam uvijek za INTEL :) iz iskustva barem svog...
ali kad se radi o novom procesoru, ja bi prije uzeo i7 nego ijedan i5, jer po meni testirao sam 2 i5 ,i nista nisu bolji od c2quad procesora ;0 na 775 plocama kojeg ja imam... Ali uzmi onaj na koji imas vishe garancije, ako je su obadva tu negdje onda ipak Intel : )

Procesor je bitan, ali opet uz njega je i najbitnija ploca :) - procesor ce se koristiti ako rendas 3d i slicno, a za photoshop ce ti trebat malo procesor, malo grafika i malo ram :) ... razmisli josh jednom, bolje ti je uzeti 775 plocu sa 6GB ddr,Dobrom grafickom i c2quad nego uletit u nesto novo a da bude solidno :)
 
Natrag
Top