Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Pa samo otkacis buksne ,ali zapisi i markiraj buksne da znas da vratis nazad.Kutiju napajanja nemoj otvarati jer je pitanje dali ces moci da ga zatvoris posle ako je spajano lemom.Izduvaj ga na kompresoru i ocisti cetkicom,ako i onda ne radi lakse ti je da kupis novo(Termaltake 530 w je oko 4500 rsd).
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2011
Poruka
15
sakrij hard disk ispod ormara dok mjenjaš cpu i ram :D
to bi trebalo rišiti problem
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
17
Pa pazi, danas sve ti je isto, nemas razlike. Ako je za kucnu upotrebu, onda nema svrhe kupovati nista vise od 150 e (naravno da bude 22 inch.) :) Too je neki moj stav. Ali sacekaj da cujes ostale. :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Nece se nista obrisati naravno, nego jesi li siguran da li taj procesor odgovara tvom socket-u na MB i RAM?
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Da, najbitnija stvar, da na MBu odgovara socket (leziste za CPU), i pretpostavljam da uz nov CPU, uzimas i novi hladnjak, ide kao obavezan uz skoro sve procesore, ako kupujes novo, za polovno vodi racuna na termo pastu koja je obavezna pri naleganju hladnjaka na ledja procesora.
To je to, Ukoliko pokusavas stavit neku drugu generaciju RAM memorije, najlakse je ocitat oznaku ploce, ukucat na netu i proveriti da li ista podrzava ono sto ti hoces, najsigurniji nacin, za obe komponente generalno.
Poz
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nisam bas siguran al prvo sta mislim je da ti je baterija riknula, e sad da li je napon stigao dalje i spalio ostali hardver mislim da nije jer punjac ide na bateriju, a i ona se zna ponasati kao osigurac, tako da nju promijeni pa vidi da li ce raditi
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Napajanje mozes da ocistis to nije problem,izvadi napajanje iz kucista rasklopi ga imas na vrhu male sarafice odvrni ih polako i skini zastitni lim ako ima neka naljepnica na zastitnom limu skini je jer ispod nje ima sarafic da ga mozes odvrnuti.Kada skines zastitni lim uzmi cetkicu i usisivac polako cetkaj da sta ne odvalis i usisavaj.Ako ti i posle svega ne bude radio ventilator kupi takav isti i postavi ga,jednostavno uzmes lemilicu u ruke razlemis gdje je zalemljen postavis novi ventilator i zalemis 15 minuta posla.
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poruka
1
Ne znam u čemu je problem?

Danas sam pokušala da instaliram CANYON 300K CNR-WCAM73 web kameru, i taman da se instalacija završi on prijavljuje problem "Greška na hardveru"... Isprobala sam na sve različite usb ulaze u kompijuter, i uvek pokazuje tu grešku. A za kameru pouzdano znam da radi, jer na drugom kancelarijskom kompijuteru odlično radi.
U čemu može da bude problem???
 
Natrag
Top