Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
53
Hvala brate i sve najbolje u Novoj Godini.Nisam blizu,u Nemackoj sam a s jezikom lose stojim pa moram na ovaj nacin traziti pomoc.HVALA
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Pokusaj sa drajverima a ako ne uspe moze biti da je zvucna karta dead(imao sam jedan takav problem)
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Probaj da ga ocistis od virusa supermansupermansuperman:thinking::thinking::thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
49
DVD Player XWawe 5000 ne prepoznaje .mkv formate...Potrebna pomoc

DvD uredjaj Xwawe 5000 mi ne prepoznaje .mkv formate,kada u njega ubacim usb ( posto ima mesto za usb) ... kao da na usb-u uospte ne postoji .mkv fajl , dok na kompjuteru normalno se vidi, i radi sve normalno....Samo da dodam da DvD .avi formate savrseno prepoznaje,i pusta ih...Unared hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
37
Kod prijatelja sam probao njegovu grafičku,mijenjali memorije,napajanje,ništa,sve isto;mislim da nije softwerski problem ali probaću i update direct X i HD regenerator;avast ne nalazi nikakve viruse.Ide majstoru čim nađem vremena da ga odvezem,nemam više šta probati.Hvala na svim sugestijama!
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poruka
6
Laptop je Fujitsu Siemens AMILO, graficka ATI mobility radeon x700, PROCESOR AMD Turion ml-32 800MHz, RAM 1,00GB. Risiver je: TOPFIELD TF6200GR. TV kartica je " PixelView" (playTV 400 USB) model: PV-TV414u+

To je sve sto se tice info. Molim nekoga da mi na najednostavniji nacin objasni kako da ovo spojim. Pretpostavljam da na forumu ima ljudi koji se bave ovim stvarima i koji ce mi nekim npr. slikovitim primjerom tj. da okace foto. nekog scart adaptera i sl. pa da ja to lagano prikljucim.

Hvala unaprijed!!!
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
12
problem sa ventilatorom

ventilator napajanja nece sam da se pokrene kako da ga ocistim:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
12
probo sam ne pomaze jel problem da se skine napajanje pa da se to uradi rucno,dosad se nisam usudjivo
 
Natrag
Top