Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
Pogledaj za prvu pomoć ovu tabelu beep kodova, možda na osnovu zvuka nakon paljenja računara ustanoviš šta nije u redu:

Kod:
http://www.bioscentral.com/beepcodes/amibeep.htm#
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
6
Kako izbeci smetnje na TV-u?

Spojio sam graficku i TV S-Video kablom, ali mi se pojavljuju "tackaste linije" odnosno smetnje na slici.
Evo i kako to izgleda:

Probao sam i iskljucivanje svega drugog sa TV-a ali nema razlike.
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
9
Ja imam slican problem.Kod mene se slika kreće po vertikali.Ako neko zna kako da riješim ovaj problem molim da mi pomogne.Unaprijed se zahvaljujem.
 
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
12
AMD Phenom II X2 555, 3.2GHz/6MB 64Bit BOX Black Edition


GigaByte 770TA-UD3


2 x 2GB DDR3 Mushkin PC1600 Blackline Frostbyte, 996778W


Sapphire ATI 5770, 1GB DDR5


DVD+-RW NEC 5240 SATA


LC Power ATX Midi Tower, 914BII, 600W, 12cm fan


500GB WD AAKS, SATA2, 7200rpm, 16MB

Monitor CRT 17" Fujitsu Siemens!!! LOOOOOL!!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Evo jos strpljivo cekam vase predloge,u medjuvremenu sam gledao oglase i zainteresovao se za dve kartice-GT 220 i GT 240,sada da vas pitam za koju da se odlucim?Opet da napomenem najvaznije je da ima HDMI prikljucak da bih mogao spojiti tv i kompjuter,ostale perfomanse mi nisu toliko vazne.Sad,da ne bude bas krs,mada ne bih odvojio vise od 60 evra za kupovinu.Pozdrav:)
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
6
sorryda li mogu da nadogradim kompjuter AMD Sempron 3000j seria 2,00 GHz, 1GB rama,ati radeon 2400 pro 256 MB SA NEKOM GRAFIKOM OD 512 mb I JOŠ 1 GB rama da bih mogao da igram neke igrice kao što je S.T.A.L.K.E.R CAL OF PRIPIAT
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2010
Poruka
2
Poštovanje i pozdrav svima.Par dana pokušavam da pronadjem sličan problem ali mi ne uspeva(prvi put radim ovako nešto i samo se vrtim u krug),pa Vas molim za pomoć.Čitajući na ovom forumu razne muke,krenuo sam da rešavam problem:izduvavanje prašine,čišćenje kontakata,provera napajanja i na kraju zamena baterije ali je problem i dalje tu.Računar neće da se uključi.Ništa.Mrtav.E,sad,kad isključim napojni kabl iz utičnice,izvadim bateriju,vratim bateriju i uključim kabl,računar odmah startuje(ništa ne pritiskam),podiže se sistem i SVE radi bez greške do sledećeg uključivanja.Ponovo vadjenje baterije...Pomagajte ljudi,ako boga znate! Hvala.

Dodato posle 11 Sati 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Na svakakve gluposti odgovarate,pa dajte i za ovo bar nešto.Ili neka mi moderator kaže gde da tražim odgovor.Hvala lepo!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruka
13
logitec rumblepad 2

E ljudi hocu da kupim ovaj dzoistik,ako neko moze da mi kae nesto vise o njumu kako se ponasa pri igranju igara tipa COD,GTA,MAFIA,Just Cause 2,NBA 2k11,i tako te igre,uglavnom svi zanrovi sem strategija :D
 
Natrag
Top