Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
17
printanje na više stranica

Može li mi netko objasniti printanje na više stranica, odnosno kako je moguće da neki lik iz crtića (dora) koju mogu isprintata na 1 stranici lista a4 isprintam na više stranica a4, koje mogu međusobno spojiti i zalijepiti tako da prikazuju taj lik u prirodnoj veličini, da semože zalijepiti u sobi preko čitavog zida .
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sto taj lik dore fino ne uvecas u fotoshopu i odneses negdje gdje ima print na A1 format pa isprintas.morao bi tu sliku uvecati na format koji hoces , pa onda isjecati djelove na format A4 i sve to isprintati , pa lijepiti. lijepo napravi sliku da je pun A4 format stavi na usb i odnesi da je uvecaju i da je isprintaju na jednom komadu u A1, nece se vidjeti tragovi ljepljenja i da stave na ljepsi papir nego obicni printerski. mislim da to mozes uraditi u svakoj stampariji.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
10
Tutorijali za rad sa hardverom?

Da li znate neke dobre sajtove sa tutorijalima za rad sa hardverom kako povezivati i tako na tu foru?
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
idi na tuturiali.org, tu ih imas mnogo, svi na nasem jeziku...
nadam se da si nasao tu sta ti treba...pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
7
problem sa stampacem hp2400

Imam HP2400 stampac, multifukcijski i problem sa stampanjem.Punio sam crni kertridz i odstampao je lepo par puta i onda poceo da brljavi.Da li neko zna o cemu se radi...
Unapred zahvalan.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.762
Pokusaj da ocistis glavu ketridza, to ces lako uraditi
uzmi papirne maramice i malo ovlazi s vodom pa ocisti ketridz gde pusta boju. To sam radio ja na mom ketridzu tj video sam kako ga ciste tamo gde sam punio ketridz
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
7
Odstampao je dva-tri puta o.k i nakon toga je sve bledo i oluodstampano, a ketridz napunjen, nekeko mi frka to sa vlaznom maramicom, koliko je to sigurno ...
 
Natrag
Top