Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Savet u vezi kupovine stampaca

Htela bih da kupim stampac, a cula sam da postoji i stampac i skener u jednom pa ako neko moze da mi preporuci kakav da kupim. Ja sam pocetnik.
Nasla sam jedan ovakav:

4590din
HP HP Deskjet F2280
All in one
4800x 1200dpi col,1200dpi,
20ppm b w,14 ppm col

Sta bi to znacilo ?
 
iole dobam majstor koji odrzava te " aparate " recice ti da ne kupujes 3u1 ili 2u1. mogucnost za kvar je velika kao i cena odrzavanja ili zamene delova ( nedaj boze .. ). moj ti je savet da uzmes posebno stampac, i posebno skener.
 
To sto je kolega naveo nemora bit uvjek tocno ja imam 3u1 i stvarno nema problema s njima ali kad kupujes stampac pitaj u trgovini kolko su boje zamjenske i originale uzmi printer koji ti ima najjeftinije boje

20ppm b w, 14 ppm col - brzina printanja
20 str u minuti crno bjelo 14 stranica u boji u minuti
 
Poslednja izmena:
ja imam a4 tech, model kbs-21, sluzi me super vec 6 godina...
mada logitechove jesu super, pogotovu g serija...
g-15 ti je oko 4-5 hiljada, ali znas sta si kupio...
 
Sta je to 3 u 1 ? Znam da postoje ink jet, laser pa koji je bolji kada se stampa boji Koristila sam samo crno beli do sada .
 
Copy, Print, Scan...te tri f-je ima... sa sličnim u odnosu na ovaj koji želiš da kupiš imao sam dosta softverskih problema pa je sad u kutiji....a primetio sam na netu da uopšte nisam jedini....dok radi sve je lepo i ugodno...:dntknw:
 
ja imam najprostiju genius tastaturu,koja verovali ili ne radi vec deset godina bez problema...
to je ona najobicnija,veoma jeftina tastatura.
a miseva sam izmenjao,uz svaki komp. po jedan...
 
Kod:
[U]kućište[/U] : CM HAF922
[U]napajanje[/U] : OCZ SiS 700w
[U]matična[/U] : Gigabyte UD3 P55
[U]memorija[/U] : 3x1 Gb OCZ 1600MHz
[U]procesor[/U] : Intel i5 750
[U]hard[/U] : hitachi deskstar 500GB
[U]optika[/U] : samsung, pioneer
[U]grafa[/U] : Leadtek nVidia 9800GT
[U]monitor[/U] : Acer x203w
wacko2
 
Natrag
Top