Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Nije ga bilo, tj nije imao slovo u win management-u pa sam mu dodelio i sve je ok sad!
hvala svima...
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
57
Ako imaš Win7 onda jednostavno ideš ovako:START-Search program and files-format i dobićeš windows management...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
ljudi pomagajte... isti problem imam samo je sad WIN 8 u pitanju i nije daemon tools nego power iso! radilo je ok sve i evo sad sam skontao da g**no opet ne radi! ne znam da baratam sa win 8 pa molim za detaljnu pomoc!

sredio... ista situejsns kao na win 7
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Moze skinuti i program HitmanPRO i sa njim skenirati komp.Program je bas dobar,ima ga na ovom linku
Kod:
http://s1.hulkload.com/files/8/th34c3k8p8dyeb/HitmanPro_3.7.8_Build_208.rar
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Koristi Revo Uninstaller i obrisi sve ostatke antivirusa. Idi na opciju forced uninstall i kucaj ime programa i skeniraj, posle obrisi to sto je ostalo, verovatno ce traziti restart da obrise sve. Oslobodi prostor na sistemskoj particiji, uradi defragmentaciju. U programu tuneup utilities mozes da sredis probleme sa registry, i defragmentujes registry, ocistis sistemski Cache, i temporary(privremene fajlove). Pogasi nepotrebne programe koji se startuju sa sistemom. Ili mnogo brzi nacin je reinstalacija sistema kao sto su mnogi vec predlozili :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ima,ali samo gledajuci kako radi neko ko zna i da sedis pored njega,prateci sve sta on radi


 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top